Kablosuz Tefal Freemove, ütü yapmayı sevdiriyor

05 Ekim 2012 Cuma

Tefal, kadınların ev işlerinde en çok vakit ayırmak zorunda kaldığı işlerden biri olan ütü yapmayı, keyifli ve zahmetsiz bir ev işine dönüştürdü. Kablosuz olmasıyla dikkat çeken Tefal Freemove ütü yapmayı pratikleştirecek

kablosuz-tefal-freemove-utu-yapmayi-sevdiriyor

Araştırmalara göre, kadınların en sevmediği ev işlerinin başında ütü yapmak geliyor. Buna rağmen en fazla vakit ayrılan ev işlerinin zirvesinde de yine ütü yapmak var. Tefal, kadınların bu zorlu ev işini de kolaylaştırmayı başardı. Kablosuz ve güçlü buharlı ütü Tefal Freemove, 2 bin 400 watt’lık performansı, ilk kez kablosuz kullanım ayrıcalığıyla sunuyor. Freemove, ütü yapmayı pratikleştirecek ve mükemmelleştirecek tüm özelliklere sahip.

Hem güçlü hem kablosuz 
Zorlu kumaşlarda istediğiniz mükemmelliğe ancak yüksek güce sahip bir ütüyle ulaşabilirsiniz.  2 bin 400 watt güce sahip ilk ve tek kablosuz buharlı ütü Tefal Freemove, tüm zorlu kumaşları mükemmel şekilde ütülerken, sizi hareketlerinizi sınırlayan kablodan kurtararak işinizi kolaylaştırır. Dakikada 35 gram sürekli, 170 gram şok buhar kapasitesine sahip Tefal Freemove, üstün buhar gücüyle en inatçı kumaşları bile rahatça ütülemenizi sağlar.

Hızla hazır olur, hızla bitirir
Tefal Freemove, çok hızlı şarj olma özelliğiyle sadece 4 saniyede ütü yapmaya hazır hale gelerek, kesintisiz ütü yapmanızı sağlar. Geniş su haznesini de 4 saniyede doldurarak zamandan kazanırsınız. Kullanım kolaylığı ve konfor sağlayan yüzde 100 ergonomik tasarımı ise hız ve pratiklik kazanırsınız.

Autoclean ve dikey ütüleme
Tefal Freemove, üstün Tefal teknolojisinin ürünü olan Autoclean taban ile ilk günkü kayganlığını uzun yıllar korur. Yüksek buhar gücüyle de kıyafetlerinizi dilerseniz dikey ütüleme imkânı sağlar. Tefal Freemove, ‘otomatik kapanma’ ,’çift anti damlatma’ ve ‘anti kireç’ özellikleriyle, uzun ömürlü ve tasarruflu kullanım ayrıcalığına sahiptir. Kablosuz ve güçlü buharlı ütü Tefal Freemove, lansman özel fiyatıyla tüm Tefal mağazalarında ve Tefal satış noktalarında.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri