Karaca Home yüzde 50 büyüme hedefliyor

16 Mayıs 2013 Perşembe

Karaca Home Genel Müdürü Bahadır Örsoğlu, 2013 yılı içerisinde yüzde 50 büyüme hedeflediklerini belirtti

karaca-home-yuzde-50-buyume-hedefliyor

Karaca Home Genel Müdürü Bahadır Örsoğlu “2012 yılının son çeyreğinde yeni kurulan bir marka olmamıza rağmen kısa vadeli hedefimiz olan tüketicinin beğenisi, marka bilinirliği, yaygın satış ağı hedeflerimize ulaştık. 2013 yılının sonunda Türkiye’de en iyi ev tekstili markası olmak, Türkiye genelinde 415 olan mağaza sayımızı 600’e çıkartmak, yurt içi alışveriş merkezlerinde yer alan 5 adet mağaza sayımızı 20’ye çıkartmak, yurt dışında ise 15 mağaza sayısına ulaşmayı hedefliyoruz. Uzun vadede ise kalite ve tasarımlarımızdan aldığımız güçle, 5 yıl içinde dünyada en iyi 5 ev tekstili markası arasında yer almak için çalışıyoruz” açıklamasını yaptı.

Yıllık 2 milyon 200 bin adet kapasiteye sahip olduklarını sözlerine ekleyen Örsoğlu, bu kapasitenin tamamını kullandıklarını belirtti. Örsoğlu ayrıca, konfeksiyondaki kapasite artışı ve kalitenin sürekliliği için otomasyona geçeceklerini ve Temmuz ayında gelecek olan makina yatırımlarının bir milyon 500 bin euro olduğunu söyledi.

2013 Mayıs ayı itibarıyla 77 ilde 800’e yakın noktada ürünlerini tüketicisiyle buluşturan Karaca Home,  Türkiye ve Avrupa’daki mağaza yatırımlarını da sürdürmeye devam ediyor. Şubat ayı itibarıyla; Ankara Cepa AVM, İstanbul Marmara Park ve Avrupa’da Duisburg, Dortmund, Brüksel, Beringen, Hannover mağazalarında müşterilerine hizmet vermeye başlayan Karaca Home, Mayıs 2013 sonrasında Orta Doğu’nun tamamı ve Rusya cumhuriyetleri ile de çalışmaya başlamış olacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri