Flormar, Amerika'da atakta

11 Ocak 2013 Cuma

Flormar, perakendede büyüme potansiyeli yüksek olan Güney ve Orta Amerika'yı gözüne kestirdi. Flormar, Orta Amerika'nın en gelişmiş ülkesi Panama'da ilk mağazasını açtı

flormar-amerikada-atakta

Dünyadaki tüm kadınlar için güzellik ürünleri sunan Flormar, yeni pazarlarda büyümeye devam ediyor.  Panama'da ilk Türk mağazasını açan Flormar, bu ülkede ve çevre ülkelerde mağaza sayısını önümüzdeki 2 yıl içerisinde 30'a çıkarmayı planlıyor. 

Panama'ya ikinci mağaza Şubat'ta
Panama'nın önde gelen alışveriş merkezlerinden Multi Plaza'da mağaza açan Flormar, ikinci mağazayı da Şubat ayında Albrook Shopping Center'da hizmete sokacak.

Panama'da çok şık bir mağaza açtıklarını dile getiren Uluslararası Perakende Pazarlama Müdürü Gülfer Bal, “Panama'daki mağaza açılışında ve sonrasında yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Açılışımıza ülkenin önde gelen isimleri katıldı. Panama'da aldığımız güzel geri dönüşler kıta ülkelerinde mağazalar açma konusunda kararlığımızı bir kez daha gösterdi” dedi. 

Kaynak: KobidenGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri