Tekin Acar Cosmetics’ten açılış partisi

19 Eylül 2012 Çarşamba

Tekin Acar Cosmetics İstanbul Bebek’teki 71’inci mağazasının açılışını 21 Eylül Cuma günü gerçekleşecek olan partiyle kutluyor

tekin-acar-cosmeticsten-acilis-partisi

Koyu renkler içinde hayal edilmiş, kokusu olmayan bir çiçek. Doğada çok nadir bulunan bu çiçek, esasen koyu pembe tonlarında yapraklarla doğada yer alıyor. 2005’den bu yana Givenchy’nin Kreatif Direktörü olan Riccardo Tisci’nin hayal gücüyle, bu doğal kokusuz çiçek, mürekkep siyahında göz alıcı bir şifona dönüşüyor.

Ricardo Tisci öncülüğünde geliştirilen ilk koku olan Dahlia Noir, gizemli ve çok özel bir kadını temsil ediyor. Karanlık ve aydınlığın oluşturduğu zıtlık gibi floral ve odunsu notalar Dahlia çiçeğinde, baştan çıkarıcı bir kimliğe dönüşüyor.

Dahlia Noir kadını şehvetli olarak tanımlanıyor. Dahlia Noir, Ricardo Tisci’nin Couture kreasyonlarındaki detaylar gibi, zıtlıkları bir araya getirerek narin bir kadının aynı zamanda sert bir tarafı da olduğunu vurguluyor.  Tamamen saf çizgilerle tasarlanmış bu couture koku, lükse geri dönüşü temsil ediyor.  Dahlia Noir Givenchy markasının ve couture tarzının mükemmel bir örneği olarak belirtiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri