Watsons Büyük Yılbaşı İndirimi başladı

24 Aralık 2015 Perşembe

Yeni yıla girerken makyaj ürünleri, cilt ve yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, yılbaşı setleri ve parfümlerde kaçırılmayacak fırsatlar Watsons’ta

watsons-buyuk-yilbasi-indirimi-basladi

Yılbaşı için ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ve kendinize bile yüzlerce hediye alternatifleri için doğru adres Watsons. Makyaj, el bakım, vücut bakım ürünleri, banyo setlerive parfümlerle Watsons hem kadınları hem erkekleri düşündü. Üstelik Watsons Büyük Yılbaşı İndirimi’nde yer alan birbirinden güzel fırsatlar Watsons’ta ziyaretçileri bekliyor.


27 Aralık gününe kadar geçerli Watsons Büyük Yılbaşı İndirimi’nde MaxFactor, Deborah, Note ve Alix Avien makyaj ürünlerinde yüzde 50, Revlon, Rimmel, Loreal Paris ve Maybelline makyaj ürünlerinde yüzde 40, Golden Rose ve Pastel makyaj ürünlerinde yüzde 30 indirim bulunuyor.


Nivea, Loreal Paris, Neutrogena, Olay ve Diadermine cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 50 indirim, Garnier cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 40 indirim ve Pure Beauty cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 30 indirim bulunuyor. Son dönemlerde saç bakımı ve şekillendirmede çok tercih edilen Organix, Toni&Guy, ve John Frieda saç bakım ürünleri ile birçok şampuan ve saç boyası yüzde 40 indirimle Watsons Büyük Yılbaşı İndirimi kampanyasında. Ayrıca birbirinden güzel yılbaşı özel setleri, aksesuarlar ve birçok parfüm markası da kaçırılmayacak indirimlerle Watsons Büyük Yılbaşı İndirimi’nde yer alıyor. Not: Kampanya detayları ve kampanyada yer alan ürünler için Watsons Mağazaları ve www.watsons.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri