Watsons sağlıklı yaşam için indirimler sunuyor

27 Mayıs 2016 Cuma

27 Mayıs – 12 Haziran günleri arasındaki “Sağlık Yaşam” kampanyasında vücut bakımından güneş bakımına sağlıklı beslenme ürünlerine kadar pek çok üründe yüzde 20 indirim + Watsons Card’a ekstra yüzde 20 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

watsons-saglikli-yasam-icin-indirimler-sunuyor

Watsons müşterilerinin sadece iyi görünmelerini değil aynı zamanda iyi hissetmeleri ve daha sağlıklı bir yaşam tercih etmeleri için bir süre önce mağazalarında sağlıklı yaşam alanlarına yer vermeye başladı.


27 Mayıs – 12 Haziran günleri arasında gerçekleşecek Sağlıklı Yaşam kampanyasında Vücut Bakımı, Güneş Koruma, Sağlıklı Beslenme ve Aromaterapi ürünleri ile bilgiler verilip, bu ürünlere yüzde 20 indirim + Watsons Card’a ekstra yüzde 20 özel indirim fırsatıyla sahip olunacak. Watsons, sağlıklı yaşam kampanyasının yanı sıra sağlıklı yaşamı bir yaşamtarzı olarak benimsemiş ve bu yönde adım atmak isteyen kişileri bir araya getiren Mind Body Festivali’nde zumba etkinliği ve pek çok farklı sürprizlerle yer alacak. 3-4-5 Haziran’da gerçekleşecek festivale dair tüm detaylara Mind Body Festival’in web sayfası www.mindbodyfestival.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri