Watsons Türkiye büyümeye devam ediyor!

22 Ağustos 2016 Pazartesi

Güzellik ve kişisel bakıma dair pek çok yenilikçi ürünü, markayı ve hizmeti müşterisiyle buluşturan Watsons, mağaza sayısını artırarak Türkiye’de büyümeye devam ediyor.

watsons-turkiye-buyumeye-devam-ediyor

Güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden Watsons, 60’dan fazla şehirde 232 mağaza sayısı ile ülke çapında büyümesini sürdürüyor. Watsons, güzellik ve kişisel bakıma dair müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefleyerek Türkiye’deki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

 

Watsons Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu konuyla ilgili “İçinde bulunduğumuz bu dönem sadece yabancı değil birçok marka ve firma için zorlu bir süreç. Yabancı markaların Türkiye pazarından çekildiği yönündeki bir algı, sadece perakendeyi değil tüm sektörleri olumsuz etkileyecektir. Tüm paydaşlarınbirbirini desteklemesi, içinde bulunduğumuz sektörü nasıl daha iyi hale getiririz diye ortak çalışması gereken bir dönemdeyiz.

 

Biz Watsons olarak Türkiye’deki büyüme planlarımızda sene başında belirlediğimiz hedeflere uygun olarak ilerlemeye devam ediyoruz. Büyüme planlarımızı uygularken daima verimlilik esasını ön planda tutuyoruz. Mağazalarımızın verimliliğinin sağlanması ve artmasına yönelik yeni yatırımlar yaparken bir yandan da müşterilerimize sunduğumuz geniş ürün yelpazesine yeni markalar, yeni hizmetler ekleyerek, uygun fiyat ortamı yaratmaya çalışıyoruz.

Yıl sonuna kadar açacağımız yeni mağazalarla da daha pek çok insana ulaşmayı hedefliyoruz. Böyle zorlu ortamlarda dahi perakende sektörünün sağlıklı büyümesinin sağlanması için tüm paydaşların da üzerine düşeni yapmasını bekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

 

Türkiye’deki 232 mağazası ve 2000’e yakın çalışanı ile toplamda 31 bin metrekare alanda yüzlerce marka ile hizmet veren Watsons, 2016 yılının ilk altı ayı için belirlediği büyüme hedeflerini tutturarak yılın geri kalanında da büyümeye devam ediyor.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri