LC Waikiki yetenek kampı gençleri buluşturdu

26 Eylül 2017 Salı

LC Waikiki’nin Sosyal Sorumluluk Platformu’nun çalışmaları kapsamında 5’incisi gerçekleştirilen Yetenek Kampı, bu yıl 100 genci konuk etti. Geleceğe Ortak Ol mottosu ile kapılarını açan Yetenek Kampı’nın bu yılki konukları İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Levent Erden, Youtuber Selman Kahya, Scorp’un Kurucusu İzzet Zakuto, fenomen Rotasız Seyyah Mehmet Genç ve karikatürist A. Deniz Kestane gençlerle başarı hikayelerini paylaştı

lc-waikiki-yetenek-kampi-gencleri-bulusturdu

LC Waikiki, şirket çalışanlarının çocuklarına yönelik olarak her yıl düzenlediği Yetenek Kampı’nın 5.sini 23 Eylül’de LC Waikiki Genel Merkezi’nde gerçekleştirdi.

 

LC Waikiki çalışanlarının çocukları için düzenlenen Yetenek Kampı, bu yıl lise ve üniversite öğrencisi olan gençlerin katılımı ile gerçekleşti. Her yıl 100 gencin eğitim gördüğü kampa bugüne kadar 400 kişi katıldı. Bu yılki kampın konukları ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Levent Erden, Youtuber Selman Kahya, Scorp’un Kurucusu İzzet Zakuto, fenomen Mehmet Genç ve karikatürist A. Deniz Kestane oldu. Ünlü konuklar, gençlerle etkileyici hikâyelerini paylaştılar. Gençler kamp boyunca çizim, workshop uygulamaları, zeka – oyun ve hayal atölyeleri ve bilim kitleri çalışmaları ile unutulmayacak bir gün geçirdi.

 

LC Waikiki çalışanlarının gönüllü olarak oluşturduğu Sosyal Sorumluluk Platformu tarafından bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen Yetenek Kampı ile çocukların merak ve keşif duygularını harekete geçirdiklerini, etkili hikayelerle onlara ilham vermeye çalıştıklarını belirten LC Waikiki Sosyal Yardımlar ve Denetimden Sorumlu CEO yardımcısı Halil İbrahim Ayaşlı: “Her sene farklı bir motto ile kurguladığımız kampımızda, Y kuşağının anladığı ve yapmaktan zevk aldığı bir workshopta gençlerimizi bir araya getiriyoruz. Çocuklarımızın kişisel gelişimlerine hizmet edecek bir konuya öncelik veriyoruz. Bilgi-beceri ve birikimlerini fark etmeleri için kendilerine fırsat sunuyoruz. Bu süreçten geçen bir genç, üniversiteyi bitirdiğinde yaşıtlarına oranla hayata dair paylaşabileceği değerler biriktiriyor. Şirketin tüm birimlerinde çalışanlarımızın çocuklarına açık olan kampımız bu yıl da birbirinden değerli isimleri ağırladı” dedi. Yetenek Kampı’nda inovasyon, dijital tüketim, sürdürülebilirlik ve bilim konularının ele alındığını belirten Halil İbrahim Ayaşlı, “Bu yıl temamızı “Geleceğe Ortak Ol” şeklinde belirledik. Yenilenebilir bir dünya konusu etrafında çizim atölyeleri workshop uygulamaları, zeka – oyun - hayal atölyeleri ve bilim kitleri çalışmaları yaptık. Konuklarımız hikayelerini paylaşarak, gençlerimize ilham verdiler. Çocuklarımıza kalıpların dışında düşünmeyi öğretmek istiyoruz. Çalışanlarımız da bu programdan çok memnun olduklarını, çocuklarından yeni sözler, hedefler, heyecanlar duymaktan mutlu olduklarını söylüyorlar. Biz de aldığımız bu geri dönüşlerle kampımızı önümüzdeki yıllarda daha da zenginleştireceğiz.” şeklinde konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri