Levi’s 501 değerli koleksiyonunu İstanbul’da tanıttı

02 Mart 2017 Perşembe

Levi’s, 501® ailesinin en yeni üyesi 501® Skinny’i ve vintage koleksiyonerleri için değerli bir koleksiyon olan Orange Tab’i W İstanbul’da gerçekleştirdiği lansmanla modaseverlerin beğenisine sundu

levis-501-degerli-koleksiyonunu-istanbulda-tanitti

İkonik marka Levi’s®’ın dünyanın en çok arzu edilen jean’i 501®’i kişiselleştirerek tasarladığı 501® Skinny, düzenlenen etkinlik ile modaseverlere tanıtıldı. W Istanbul’daki E-Wow Suit’te gerçekleşen lansmanda, Levi’s®’ın Red Tab ürünlerinin yerine heyecan verici bir alternatif olarak sunduğu Orange Tab koleksiyonu da jean tutkunlarıyla buluştu.

 

Levi’s® tarzını ve markanın zamansız şıklığını yansıtan 501® Skinny, 501®’in klasik görüntüsünün yanına özgün ve vintage bir görünüm ekleyerek gardıropların vazgeçilmez parçasına dönüştü. Levi’s® tasarım ekibi, yeni 501® Skinny’i tasarlarken marka tutkunlarının yıllardır kendi 501®’lerini daraltarak üzerinde oynamasından ilham aldı. Levi’s®, 501®’i orijinal ve zamansız köklerine bağlı kalarak 2017’ye uyarladı.

 

Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanan yeni 501® Skinny, 501® ailesinin diğer üyeleri 501® Original ve 501®CT’nin yanında yerini aldı. 60’ların karşı kültüründe doğan ve gençlik isyanının sembolü olan Orange Tab, İlkbahar/Yaz 2017 Koleksiyonu için geri döndü. Orange Tab, 60’ların sonları ve 70’lerin başındaki isyankâr devrimci ruhu yakalayarak yeni ürünler ve kumaşlarla güncellendi. Kadınlar için bootcut modeline sahip klasik 517™, fermuar detaylarıyla öne çıkan A-line etek, Kick Flare salopet ve kırpılmış 505™C’yi içeren Orange Tab serisinde, erkekler için ise 517™ jean, 510™ Skinny, 505™C ve vintage ruhu taşıyan Trucker jacket yer alıyor.

 

Geçmişten günümüze hiçbir kıyafet, Levi’s® 501®’in stil ve kültür üzerinde yarattığı etkiyi yaratamadı. 140 yıl önce dayanıklı bir işçi elbisesi olarak üretilen 501®, geçen zaman içinde tüm dünyada isyancılardan rock yıldızlarına, sporculardan sinema oyuncularına herkesin giydiği bir moda ikonuna dönüştü. Her dönem jean tutkunlarının vazgeçilmezi olmayı başaran Levi’s®, zamansız şıklığı yansıtan modelleriyle denim modasına ilham vermeye devam ediyor.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri