Levi’s ikonik ürünün yeniledi

07 Kasım 2016 Pazartesi

Zamansız şıklığın sembolü Levi’s®, ikonik ürünü 501®’i yeniledi. Tasarım ekibi, 2016 sonbaharında kumaş üreticileri ve atölyelerle işbirliği yaparak, orijinal “Shink-To-Fit” kumaşının tüm özelliklerini taşıyan tescilli 501®’e esneme özelliği kattı

levis-ikonik-urunun-yeniledi

140 yıldır jean modasına yön veren Levi’s®, tarzı ve mirasıyla jean ruhunu yaşatmaya devam ediyor. İkonik markanın tescilli “Shrink-To-Fit” kumaşı ise bugüne dek değişmeden kaldı ve 501® ve 501CT®’nin yegâne kumaşı oldu.


Bu sonbahar Levi’s®, 501® ve 501CT®’de yeniliğe giderek, ilk kez esneme özelliği uyguluyor. Yeni jean’lerde orijinalliğin DNA’sı ve bütünlüğü korunurken Levi’s® mirası yenilikle bütünleşiyor. Orijinal 501® “Shrink-To-Fit” kumaşı, benzersiz yapısı ve daralma özelliği nedeniyle fit bir görünüme sahip. Bundan önce esnek (stretch) kumaş, pamuklu emsallerinin verdiği görünümünü sağlayamazken Levi’s® tasarım ekibi yeni stretch kumaşın Levi’s® estetiğini yansıtması konusunda başarılı oldu.


Sonuçta “Shrink-To-Fit” kumaşlı, pek çok 501® tutkununun seveceği özgün bir jean ortaya çıktı. Levi’s® tasarım ekibinden Jonathan Cheung: “Elinize bir çift jean aldığınızda stretch olduklarını anlamıyorsunuz, yalnızca bir çift 501® görüyorsunuz. Bu bizim için çok önemli. Teknolojiyi görünmez kılmak istedik. İlk anda göze çarpmıyor ama denediğinizde farkı hissediyorsunuz.” dedi. Evrenselliğin ve bireyselliğin sembolü, kişisel tarzı yansıtan 501®, nesilden nesile dünyamızı şekillendiren ikonik isimler tarafından giyildi. Yeni 501® “Shrink-To-Fit” stretch, denimdeki hareket ve konforu artırırken, aynı zamanda markanın sahip olduğu ikonik mirasla kuşatıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri