Oleg Cassini iki yeni mağaza birden açtı

19 Eylül 2017 Salı

Her tarzdan kadına hitap eden gelinlik ve abiye koleksiyonlarıyla Türkiye’de kısa sürede tanınırlık yakalayan Oleg Cassini, son olarak İstanbul'un en yeni ve prestijli iki alışveriş merkezinde yerini aldı. Eylül ayında hem Emaar Square Mall hem de Vadi İstanbul’daki mağazalarını açarak Türkiye genelinde 19 mağazaya ulaşmış oldu. Marka önümüzdeki yıllarda da büyümesini hız kesmeden sürdürmeyi hedefliyor

oleg-cassini-iki-yeni-magaza-birden-acti

Gelinlik ve abiye tasarımlarıyla dünyada 400’den fazla noktada tarz sahibi kadınlarla buluşan Oleg Cassini, Eylül ayında İstanbul’da iki yeni mağaza birden açtı. Birer hafta arayla önce Emaar Square Mall’da, ardındansa Vadi İstanbul’daki açılışlarını gerçekleştiren marka, böylece İstanbul, Ankara, Bursa, Samsun, İzmit, İzmir, Adana, Mersin ve Antalya’da toplam 19 noktada hizmet vermeye başladı.

 

Oleg Cassini bu yılki hedefini 20 noktaya ulaşmak olarak belirlemişti. Bu hedefi Ekim ayında Hilltown AVM’de hizmete açacağı mağazası ile tutturmuş olacak. Marka 2020’de ise 50 mağazada olmayı planlıyor.

 

Alanında usta 100 kişilik bir tasarım ekibi tarafından tasarlanan Oleg Cassini koleksiyonlarında her tarza, her yaşa ve her vücut tipine uygun yüzlerce parça bulunuyor. Koleksiyondaki tüm gelinlik ve abiyeler özenli işçilikleri, zarif detay ve işlemeleriyle dikkat çekiyor.

 

Oleg Cassini’nin yeni mağazalarını ziyaret edenler 2018’in ön izlemelerini yaptığı yeni gelinlik ve abiye tasarımlarıyla tanışabilirler. Koleksiyonda geçmişin gösterişli siluetleri ile modern çizgileri birleştiren tasarımlar, kalın ve uçuş uçuş kumaşların harmanlanmasıyla oluşan görsel efektler, ışıltılı ve özenli işlemeler dikkat çekiyor. Oleg Cassini koleksiyonunda, markanın Kreatif Direktörü Viola Chan’in imzasını taşıyan asil ve görkemli Premium Line da yer alıyor.

 

Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonu için hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini’nin mirası günümüzde birbirinden zarif gelinlik ve abiye koleksiyonları ile yaşamaya devam ediyor. Marka şimdi Emaar Suqare Mall ve Vadi İstanbul mağazalarıyla Türkiye’deki büyümesini hız kesmeden sürdürüyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri