Orka Holding’in kitabı sektöre ışık tuttu

25 Eylül 2017 Pazartesi

Orka Holding Yayınları 01’den Dr. Fatih Anıl imzası ile çıkan “Pazarlamadan Perakendeye Hayata Dair” kitap, büyük beğeni kazanarak beşinci baskısını yaptı. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun önsözünü yazdığı kitap, “perakende” ve “marka” konularında gerek sektör oyuncuları gerekse öğrenciler ve sektörle yakından ilgilenenlerin yararlanabileceği bir başvuru kitabı niteliği taşıyor

orka-holdingin-kitabi-sektore-isik-tuttu

Orka Holding bünyesindeki Orka Holding Yayınları 01’den Dr. Fatih Anıl imzası ile çıkan “Pazarlamadan Perakendeye Hayata Dair” kitap, büyük beğeni kazanarak beşinci baskısını yaptı. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’nun önsözünü yazdığı kitap, “perakende” ve “marka” konularında gerek sektör oyuncuları gerekse öğrenciler ve sektörle yakından ilgilenenlerin yararlanabileceği bir başvuru kitabı niteliği taşıyor. Dr. Fatih Anıl, kitapta perakende sektöründe markalaşmak, yönetim, pazarlama ve ekonomi konularında deneyimlerini, yaşadıklarını ve aldığı dersleri yazıya döküyor.

 

Orka Holding Yayınları 01 ile yayın hayatına ilk kez adım atan Orka Holding’in, aynı zamanda yayımladığı ilk kitap olan Pazarlamadan Perakendeye Hayata Dair, perakende mühendisliği, internet perakendeciliği, organize perakende, şirket yönetimi, inovasyon ve marka ekonomisine dair zengin konuları ile göz dolduruyor. Bu önemli çalışma, sektör oyuncularının yanı sıra öğrencilerin ve perakende sektörü ile yakından ilgilenenlerin de yararlanabileceği önemli bilgileri bir araya getiriliyor.

 

Okuyucular için sade ve akıcı bir anlatım ile kaleme alınan kitapta, Dr. Fatih Anıl’ın biriktirdiği 20 yıllık tecrübenin yanı sıra, Mustafa Kemal Atatürk’ten Einstein’a, Gabriel Garcia Marquez’den Tolstoy’a, Paulo Coelho’dan Arthur Miller’a başarılı liderlerin, sanatçıların ve yazarların özlü sözleri de bulunuyor. Uygulamacıların yanı sıra söz konusu kitap, birçok seçkin üniversitede MBA sınıflarında ders kitabı olarak da kullanılıyor.

 

Sektör hakkında bilgi almak isteyen herkes için başucu kaynağı niteliğindeki Pazarlamadan Perakendeye Hayata Dair, tüm seçkin kitapevlerinde satışa sunuldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri