Paşabahçe Mağazaları’ndan 2 yeni mağaza

11 Aralık 2015 Cuma

Müşterilerine ürünleri ve mağaza konseptiyle en iyiyi en güzel şekilde sunmak için çalışan Paşabahçe Mağazaları, mağazalaşma atağını da sürdürüyor. Son olarak İzmir’de Karşıyaka ve Bornova semtlerinde iki yeni mağaza açan Paşabahçe Mağazaları, İzmirlilere bundan sonra dört mağazasıyla hizmet verecek

pasabahce-magazalarindan-2-yeni-magaza

Türkiye’nin en sevilen markalarından Paşabahçe Mağazaları, daha çok noktada müşterileriyle buluşmak için mağaza sayısını her geçen gün arttırarak toplam 51 mağazaya,İzmir’de ise 4 mağazaya ulaştı.


Paşabahçe Mağazaları, MavibahçeAVM’de 550 metrekare, Point Bornova AVM’de ise 500 metrekare alana sahip yeni mağazaları ile İzmirlilere hizmet verecek. Açılan yeni mağazalarda “Yaşam” ve “Butik” konsepti altında 4 binin üzerinde ürün yer alıyor. Birbirinden şık bardaklardan dekoratif ürünlere, tabaklardan karaflara kadar eve dair birçok seçeneğin geniş bir yelpazede müşterilerin beğenisine sunulduğu yeni mağazalarda, sınırlı sayıda üretilen Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları ile ünlü sanatçıların fikir ve çizgilerini taşıyan İmza’ ve ‘Yansımalar koleksiyonuna ait parçalar da bulunuyor.


“Mağaza hedefimize ulaştık”
Müşterilerinin yoğun taleplerini değerlendirerek, mağazalaşma atağını sürdürdüklerini ifade eden Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel: “İzmir’de açtığımız iki yeni mağazamız ile yılsonu hedefimiz olan 51 mağazaya ulaşmış olduk. Milano’da bu yıl açtığımız mağazamız ile yurtdışına daaçıldık. Bundan sonra da merkezine müşterilerimizin taleplerini koyduğumuz yatırım kararlarımız doğrultusunda hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki büyümemizi sürdüreceğiz. Yaptığımız her yeni yatırımla Paşabahçe Mağazaları’nın seçkin ürünlerini daha çok noktada müşterilerimizle buluşturmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.


Paşabahçe Mavibahçe AVM Mağazası ile Paşabahçe Point Bornova AVM Mağazası, haftanın her günü 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri