Saklıcennet şimdi de Etiler-Akatlar’da

13 Aralık 2012 Perşembe

Türkiye’nin dört bir yanında, çoğu uluslararası organik sertifikalı, kendi üretimi olan yüzlerce ürün gamıyla İstanbul başta olmak üzere Türkiye çapına yayılmış Tekzen Yapı Marketleri’ndeki corner’larına ilave olarak, Saklıcennet, Merter’den sonra şimdi de Etiler’de

saklicennet-simdi-de-etiler-akatlarda

Saklıcennet; Tema’nın kırsal kalkınma projeleri kapsamında kurulan Temarı şirketi bünyesinde yer alan bir marka. Aynı zamanda, Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli yapı market zinciri Tekzen’in  grup şirketleri arasında yer alıyor.

10’uncu yılında organizasyon yapısı, ürün karması ve mağazacılık konseptiyle bir dizi yeniliğe giden Saklıcennet, yenileniyor ve büyüyor. Etiler Akatlar ve Merter’de 100’er metrekarelik alanlarda hizmet veren Saklıcennet; “Sözünüzü bal’la keseceğim; eğer müsaitseniz, kâh peynir, kâh zeytinyağı olup, sofranıza geleceğim” alt metniyle organik ve doğal ürünlerini meraklılarıyla buluşturuyor.

Her şey organik, her şey doğal
Organik bal üretimi ile başlayan deneyimleri devamında, organik zeytinyağı, bakliyat (nohut, fasulye, kırmızı mercimek, yeşil mercimek, pirinç, kahverengi, pirinç vb.) kapari, salça, nar ekşisi, ev yapımı marmelatlar, kompostolar, kuru bitkiler, baharatlar (adaçayı, ıhlamur, kekik, nane vb.) ve saf zeytinyağlı sabunlar gibi farklı birçok organik ürün, Saklıcennet yelpazesindeki seçeneklerden sadece bazıları.

Yaşadığınız alanları daha da güzelleştirebileceğiniz özel tasarlanmış aksesuarlardan nostaljik tasarımlara değin alternatif eşyaların-ürünlerin satışa sunulduğu mağazada, özel bakım ürünleri, kokular, kremler gibi organik cilt-vücut bakım ürünleri de satışa sunuluyor.

Ayrıca alışveriş öncesi yahut sonrası gelenleri Saklıcennet’in yeşilliği gani bahçesinde, özel tadımlar bekliyor; organik kahve ve organik çaylar. Saklıcennet, gurmeleri de unutmuyor; yine Temarı şirketi bünyesinde, Gökçeada'da konuşlanan Türkiye'nin organik keçi sütü ve peynirinin üretildiği İmbroz Organik Saanen Keçi Çiftliği’nde yer alan keçilerin sütlerinden elde edilen organik süt, organik peynir ve organik diğer süt ürünleri de burada satışa sunuluyor.  Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri