Şıklığın adresi Tchibo

03 Eylül 2013 Salı

Tchibo, 11 Eylül’de başlayacak “Rahat ve Şık” temasıyla rahatlığı şıklıkla birleştiren alternatifler sunuyor

sikligin-adresi-tchibo

Tchibo, 11 Eylül’de tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattından satışa sunacağı “Rahat ve Şık” temasıyla sadece Pazar gününü değil, haftanın her anını rahat kılmayı amaçlıyor. Dantelli, tene uyumlu ve kaliteli dokularla hazırlanmış ev giysilerinden, mikro dokunuşlu iç çamaşırlarına, yumuşak ve dökümlü şallardan renkli ve farklı takı seçeneklerine uzanan yeni koleksiyon Tchibo kadınlarına sunuluyor.

Rahat ve yumuşak viskoz karışımlı kumaştan üretilen kuşaklı uzun hırka, şal yakalı ve bağlama ipiyle farklı kıyafetlerle kombinlenebilir hale gelirken, yakası ve düğme şeridi saten biyeli truvakar kollu, yandan yırtmaçlı gecelik ve çiçek desenli, zarif dantelli külot ve sütyenler de şık görünüm sunuyor. 

Tchibo’dan aksesuar
Tchibo “Rahat ve Şık” teması altında kadınlar için aksesuar da tasarlıyor. Klasik, modern ve spor çeşitlerin olduğu takı seçenekleri arasında farklı inci çeşitleri de yer alıyor.  Bunun yanı sıra Tchibo, müşterilerine sunduğu aksesuarların düzenli bir şekilde kalabilmesi çin duvara asılabilir aynalı takı dolabını da ürün yelpazesinde sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri