Sınırları kaldıran “bileşim” Kiğılı’da

28 Eylül 2017 Perşembe

Kiğılı, yeni trendleri, konfor ve şıklıkla bir araya getirdiği 2017-2018 Sonbahar –Kış Koleksiyonu’nu muhteşem bir davetle tanıttı. Sena Suerdem’in ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım davetinde; Sayit Çakıcı imzalı sınırları kaldıran tasarımlar ile yepyeni Kiğılı Koleksiyonu büyük beğeni topladı

sinirlari-kaldiran-bilesim-kigilida

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, yeni sezon koleksiyonunu Kiğılı CEO Yardımcısı Sena Suerdem’in ev sahipliğinde özel bir davetle Nişantaşı Rooms & Rumours’da tanıttı. “Hayat bir hybrid (bileşim)” mottosu ile hazırlanan, erkeklerin günlük hayat akışına ayak uyduran dinamik, konforlu ve şık parçalardan oluşan 2017-2018 Sonbahar- Kış Koleksiyonu davetlilerden tam not aldı.

 

Kiğılı’nın 3’üncü kuşak temsilcisi Sena Suerdem yaptığı teşekkür konuşmasında: “Dedem Abdullah Kiğılı’ya, değişime ve yeni trendlere açık olduğu, genç nesile tecrübesi, ileri görüşlülüğü ile destek verdiği ve yol açtığı için çok teşekkür ediyorum. Böyle büyük bir markanın 3’üncü kuşak temsilcisi olarak, üzerimizdeki sorumluluğun farkındalığıyla, değişimi yansıtan genç, dinamik, günümüz trendlerine uyum sağlayan yeni koleksiyonlara imza atmaya devam ediyoruz.” dedi.

 

Lansmanda, koleksiyonu anlatan Kiğılı Kreatif Direktörü Sayit Çakıcı: “Modada yeni bir yaklaşım görüyoruz, “Hayat bir hybrid” yani bileşim. Bu yeni temayla artık insanlar geleneksel düşünce tarzlarını terk ediyor, kurallar yıkılıyor, sınırlar ise belirsizleşiyor. Minimalist tarzın en güçlü rengi siyahı da yeni sezonumuzda benimseyerek Black Silhouette(silüet) konseptini geliştirdik. Black Silhouette koleksiyonumuz tüm mağazalarımızda siyahın en güzel tonları ile moda severleri bekliyor olacak.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri