ABDli Yöneticilerin Türkiyedeki Tercihi Goldaş Oldu

22 Eylül 2008 Pazartesi

Birçok üniversitede başarısı tez konusu olan Goldaşa ABDli öğrencilerin ilgisi sürüyor. Uluslararası başarıları ile dikkat çeken ve bu başarısının sırrı merak edilen Goldaşı, son olarak ABD Duke Üniversitesinin Executive MBA Programı öğrencileri ziyaret etti.

abdli-yoneticilerin-turkiyedeki-tercihi-goldas-oldu
Forbes dergisinin En İyi 20 İşletme Okulu arasında gösterdiği Duke (The Fuqua School of Business) Üniversitesinden 24 öğrenci, eğitim programlarının bir parçası olarak farklı ülkelere ziyaretler yapıyor. Gittikleri ülkelerin önemli şirketlerini gezen MBA öğrencileri, Türkiye ziyaretleri sırasında, sektöründeki lider konumu ve elde ettiği başarılar nedeniyle Goldaşı tanımayı tercih ettiler. Duke University, The Fuqua School of Businessta Executive MBA eğitimi alan öğrenciler, ülkelerinde farklı sektörlerden şirketlerde orta ve üst düzey yönetici konumunda bulunuyor. Goldaş Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalınkayanın, Goldaşın tarihçesi, misyonu, vizyonu ve hedeflerini anlatan konuşmasını dinleyen öğrenciler, yapılan sunumlarla Goldaşı daha yakından tanıma fırsatı buldular. Sunumların ardından Goldaşın üretim tesislerini de gezerek detaylı bilgi aldılar. Perakende de iddialı olan Goldaş markasının, Galleria Alışveriş Merkezinde yer alan mağazasını da ziyaret eden ABDli ekibe, geleneksel Türk misafirperverliği eşliğinde Goldaş koleksiyonları tanıtıldı. Goldaş koleksiyonlarını çok beğenen öğrenciler, mağazadan sevdikleri için bir hediye almayı da ihmal etmediler.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri