Altınbaş büyümeye devam ediyor

16 Eylül 2014 Salı

Mücevher sektörünün lider markası Altınbaş, mağaza zincirini genişletmeye devam ediyor. Altınbaş İstanbul’da 25’inci mağazasını Metro Garden Alışveriş Merkezi'nde açtı

altinbas-buyumeye-devam-ediyor

Türkiye ve dünyada 120 mağaza, bine yakın satış noktası ile mücevher tutkunları ile buluşan Altınbaş, yeni mağazası ile Türkiye’nin moda ve mücevher alanında en seçkin noktalarında olmaya devam ediyor. Altınbaş, İstanbul Metro Garden AVM’de açtığı yeni mağazasıyla mücevher severlere son koleksiyonlarını; modern mağaza mimarisinde sunacak.

Osmanlı izlerini taşıyan, köklerine bağlı modern ve şık kadının mücevheri olan, elmasın başrolde olduğu Otto; zamansız bir duruşa ve şıklığa sahip, mücevherde bir klasik olan zümrüt, safir ve yakut’tan oluşan Icon kategorileri Altınbaş tasarımlarında hayat buluyor.

Rengarenk taşların ve pırlantaların bir araya geldiği, güzelliğine ve gösterişine kraliçeler kadar düşkün kadınların mücevherlerinden oluşan Queen; ışıltısıyla baş döndüren tektaşlar, tamturlar ve kolyelerden oluşan Love kategorileriyle erkekler için şık kol düğmeleri ve yüzüklerden oluşan Ceo ve çocuklara renkli seçenekler sunan Kids kategorileri Altınbaş mağazalarında mücevher tutkunları ile buluşuyor.

Koleksiyonlarını farklı hikâyeler ve tasarımlarla harmanlayarak mücevher tutkunlarının beğenisine sunan Altınbaş, önümüzdeki dönemde yurt içi ve yurt dışında birçok yeni mağaza açmayı planlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri