Altınbaş Life’ın yeni yıl sayısı çıktı

20 Aralık 2013 Cuma

Mücevher markası Altınbaş’ın mücevher modasından tasarıma, sanattan seyahate kadar zengin bir içeriğe sahip dergisi Altınbaş Life’ın yeni yıla özel yedinci sayısı moda severlerle buluştu

altinbas-lifein-yeni-yil-sayisi-cikti

Altınbaş Life, yeni yılda yedinci sayısı ile okurlarıyla buluştu. Altınbaş’ın tasarımları ve kış mücevher modasının ele alındığı sayıda moda, gündem, seyahat, sağlık, yaşam, bakım, röportaj kategorileri altında geniş bir konu içeriği bulunuyor.

Altınbaş Life’tan ipuçları
Altınbaş Life’ın yeni yıl özel sayısında birbirinden farklı birçok konu ele alınıyor. Özel sayıda 2014 burç yorumlarının yanı sıra Oya Komar’ın yeni yıl kararlarında yardımcı olacak renkli taşların etkilerine de yer veriliyor.

Buse Terim önerileri de yer alıyor
Moda Blogger’ı Buse Terim, farklı mekan ve konseptlere özel yeni yıl kutlamaları için hazırladığı giyim, makyaj ve mücevher önerilerini Altınbaş Life için kaleme aldı. Yılbaşı gecesi için tercih edilecek kıyafet ve makyaj stilini belirleyen en önemli kriterin kutlamanın nerede ve kimlerle yapılacağı olduğunu söyleyen Buse Terim, kadınlara özel stil önerileriyle trendleri takip eden şık bir gecenin şifrelerini de Altınbaş Life’da anlatıyor.

Ayrıca Altınbaş Life, yeni yıl sayısında Ahmet Güneştekin ile de bir röportaja yer verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri