Altınbaş’tan kişiye özel mücevher

23 Haziran 2014 Pazartesi

Altınbaş Unique koleksiyonu, her bir tasarımı diğerinden farklı kolyeleri ile yazın renklerini mücevher tutkunlarına en canlı formlarda sunuyor. Altınbaş’ta safir kolyeler aynı zamanda şansı, aşkı ve mutluluğu temsil ediyor

altinbastan-kisiye-ozel-mucevher

Her biri eşsiz olarak sahibine özel tasarlanan mücevherler ile Altınbaş, sadakatin temsilcisi Safir’i yeniden yorumluyor. Asimetrik kesilerek her biri kendine özgü formuna kavuşan kolyeler, ikinci bir örneği olmadan mücevher tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Tüm kolyelerin üretiminde, her bir mücevher için özel kesim ve kalıp çalışması gerçekleştiriliyor. Beyaz altın ve pembe altın olarak tasarlanan kolyeler yaz sezonu boyunca Altınbaş mağazalarında satışa sunulacak.

Unique Koleksiyonu’nda sarı, pembe, mavi ve mor safir kullanıldı. Özel kesimler ile üretilen kolyelerin her bir renginin ise farklı anlamları bulunuyor.

Safir taşlarının anlamı
Sarı safir: Kişiye akıl, irfan, bilgelik, dirayet, zenginlik, bolluk, başarı, saadet ve istediği alanda yükselme şansı  getirir.

Pembe safir: Aşk, sevgi ve dostluk duyguları ilham eder, problemlere çözüm bulma gücünü ve özgüveni artırır.

Mavi safir: Telaşlı ruh halini, zihin dalgınlığını oluşturan olumsuz duygulanmaları, korkuları, endişeleri, kuruntuları, nefret ve intikam duygularını, öfkeleri ve dargınlıkları ortadan kaldırıp bunların yerine iç  huzurunu, sevinç,  memnuniyet, sevgi ve dostluk duygularını yerleştirir. Başkalarıyla daha kolay iletişim kurma, duygu ve düşünceleri doğru bir şekilde ifade edebilme yeteneğini artırır.

Mor-eflatun safir: Meditasyon haline geçmekte yardım eder, maneviyatı ve ruhsallığı artırır.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri