Gülaylar Fırsat Günleri, Beylikdüzü Migros AVM’de başladı

08 Mayıs 2013 Çarşamba

Türk kuyumculuk sektörünün önemli markaları arasında yer alan Gülaylar’ın Beylikdüzü Migros AVM’de Geleneksel Fırsat Günleri başladı

gulaylar-firsat-gunleri-beylikduzu-migros-avmde-basladi

Yoğun ilgi gören Fırsat Günleri’nin ilk gününde,  yaklaşık 7 bin 500 kişi Gülaylar standını ziyaret ederek yüzde 70’e varan indirim keyfini yaşadı. 2 bin 500 ürünün satıldığı organizasyonun ilk günde stant önünde metrelerce kuyruk oluştu.

Gülaylar, kuyumculuk sektöründe az görülen bir uygulamaya imza atarak pırlantadan altına geniş ürün yelpazesiyle Beylikdüzü Migros AVM’de ihraç fazlası ve seri sonu ürünlerini Fırsat Günleri’ne özel satış alanında, yüksek indirim oranları ve maliyetine satış ile tüketicileri ile buluşturuyor.

Gülaylar Fırsat Günleri bugüne kadar 150 binden fazla kişiyi pırlantadan altına muhteşem ürünlerle buluşturdu. Fırsat Günleri kapsamında, yüzükten, kolyeye bilezikten küpeye kadar birçok bileklik, set, mini set gibi özel tasarım ürünler bulunuyor. Beylikdüzü Migros AVM’ de düzenlenen Fırsat Günleri,  12 Mayıs Pazar gününe kadar devam edecek ve 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri