“Osmanlı İhtişamı”, Altınbaş ile Aqua Florya AVM’de

22 Mayıs 2013 Çarşamba

Altınbaş; elmas, yakut ve zümrütün başrolde olduğu mücevher koleksiyonu “Osmanlı İhtişamı” Sergisi ile Aqua Florya AVM’de mücevher tutkunları ile buluşuyor

osmanli-ihtisami-altinbas-ile-aqua-florya-avmde

Tasarımlarına dünya trendleri ve Türk motifleri ile harmanlayarak yön veren  Altınbaş, Osmanlı tarihinin görkemini yansıtan koleksiyonunu “Osmanlı İhtişamı” sergisini mücevher tutkunları ile buluşturuyor.

Altınbaş’ın Osmanlı Dönemi’nin çizgilerini yansıtan; elmas, yakut, zümrüt, safir ve değerli taşlardan oluşan koleksiyonu 23 Mayıs – 3 Haziran günleri arasında Aqua Florya AVM’de sergileniyor. Osmanlı tarihinin ihtişamını gözler önüne seren sergiyi gezen ziyaretçiler isterlerse özel olarak hazırlanan sultan kostümlerini giyerek dizide kullanılan mücevherler ile hatıra fotoğrafı çektirebiliyor. Ziyaretçilerin çekilen fotoğrafları Altınbaş’ın facebook adresinden yayınlanıyor.

Altınbaş’ın 25 Mayıs – 3 Haziran günleri arasında Aqua Florya AVM’de Osmanlı İhtişamı Sergisi’ni ziyaret edenleri sürpriz hediyeler de bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri