Swatch saatleri sanatla buluşuyor

22 Ekim 2015 Perşembe

Swatch’un, moda ve spor ile birlikte temellerini oluşturan “Sanat Aşkı” devam ediyor

swatch-saatleri-sanatla-bulusuyor

Hollandalı sanatçı Sigrid Calon tasarımı Duet İn Blue And Red yepyeni bir Swatch. Limitli sayıda ve numaralı olarak sadece 999 adet üretildi. Türkiye’ye sadece 5 adet gelen tasarım, Swatch koleksiyoncuları ve sanatseverler için oldukça kıymetli. Sigrid Calon ve Swatch’un muhteşem işbirliğini yansıtan sanat harikası Duet İn Blue And Red Swatch Sanat Özel Saati, içinde küçük hediyeler barındıran özel bir paketle satışa sunuluyor.


Muhteşem bir örgü ve merak uyandırıcı bir desen
Sigrid’in yenilikçi tasarımı, saat kolları yerine çoklu renkli, transparan diskler kullanıyor. Dakikalar ve saatler geçtikçe, diskler de dönüyor ve kadran büyüleyici yeni desenler oluşturuyor; yani saat her dakikada değişen, hareketli bir obje haline geliyor.

Sigrid, daha önce Swatch işbirliğinde yaratacağı saat için ilhamını şu şekilde dile getirmişti: “Zaman yerinde durmuyor, hep değişiyor. Eğer bir saate sadece obje gözüyle bakarsanız, oldukça statik olduğunu görürsünüz. Saati bunun aksine, hareketli, her dakikada değişen bir obje olarak görmek istemez miydiniz?” 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri