Swatch yeni iş birlikteliğiyle yaza damga vuracak

11 Şubat 2016 Perşembe

İtalyan gözlük üreticisi Safilo ve İsviçreli saat üreticisi Swatch Ltd., Swatch marka güneş gözlüğü üretimi için işbirliğine imza attı

swatch-yeni-is-birlikteligiyle-yaza-damga-vuracak

Swatch ve Safilo Group, beş yıllık iş ortaklığını duyurdu. Yaratıcı, eğlenceli ve yaşam tarzı odaklı Swatch The Eyes koleksiyonu 2016 İlkbaharında görücüye çıkacak. Swatch The Eyeslansmanı, Swatch’un eğlenceli, provokatif ve gülümseten reklam kampanyası “Hep Daha Fazla Bakış İste” tarafından desteklenecek.


Safilo ve Swatch’un ortak tasarımı olan gözlük koleksiyonlarını Safilo geliştire-rek, Avrupa’daki gözlük üretim ağında imal edecek. Swatch’un global olarak tüketicilerine vaat ettiği yüksek kalite hizmeti doğrultusunda Swatch The Eyes koleksiyonu, Swatch’un global perakende ağı ve öncelik olarak Safilo’nun ABD perakende zinciri Solstice üzerinden, ardından  titizlikle belirlenecek Kuzey Amerika gözlük perakendecileri tarafından dağıtılacak.


Swatch ve Safilo, bu başarılı işbirliği aracılığı ile Safilo’nun en yüksek standart-lardaki gözlük dağıtım ağını, Swatch Group’un kendi dağıtım ağı ile birlikte ge-nişleterek; dünyada çapında daha fazla bölgeye yaymayı hedefliyor. İşbirliğini değerlendiren Safilo CEO'su LuisaDelgado, “Bu ortaklık, 2020 yılı stratejik pla-nımız kapsamında önemli bir kilometre taşını temsil ediyor. Swatch’un eşi ben-zeri olmayan; akıllı, eğlenceli ve yenilikçi DNA yapısı ile portfolyomuzaulaşılabilir trendlere de  hitap edebileceğimiz, varlığımızı tamamlayan ikonik bir marka ekledik. Avrupa gözlük üretimine olan bağlılığımızı, ulaşılabilir trendler için de uygulayacağımız akıllı tasarım, yenilikçi, sade ve modern üretim süreçleri ile tekrar teyit ediyoruz. Swatch’un, gözlük sektöründe iş ortağı olduğumuz ve markanın felsefesini yansıtacağımız için kendimizi çok ayrıcalıklı hissediyoruz.” diye konuştu.


Swatch’un başkanı, NickHayek, “Bir başarı hikâyesini gözlük sektöründe yeni-den yorumlayarak, baştan yaratmak heyecan verici bir girişim. Swatch, global olarak trendleri ve duyguları yakalayan ve ifade eden yaşam tarzı markası olarak tanınmaktadır. Saatin yanında gözlük de tüketicilerin tercih ettiği; eğlence, stil ve duygularını ifade ettiği ürünler kategorisine giriyor. Safilo, yüksek kalitede işçilik sunan güçlü bir ortak. Kendileriyle güç birliği yaptığımız için mutluyuz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri