Swatch’tan taraftarlara özel yeni koleksiyon

10 Ağustos 2016 Çarşamba

Koleksiyonlarıyla dikkatleri üzerine çeken Swatch, yeni modeli Taraftar ile kullanıcılarını aksiyona başlatıyor. Swatch şu mottoyla çıkıyor “Alkışlarını say, "Meksika Dalgası" yap, adımlarını izle ve yeni Swatch Touch Zero Two ile asla duraksama! Performansını, saatinin dokunmatik ekranını kullanarak ya da verilerini aplikasyona entegre ederek takip edebilirsin. Touch Zero Two’dan hiç vazgeçmeyeceksin, bu yüzden tezahürata başla ve oyuna gir.”

swatchtan-taraftarlara-ozel-yeni-koleksiyon

Touch Zero Two’nun çıkışı ile birlikte, Swatch aksiyonu başlatıyor! Swatch’un dijital dokunmatik ekranlı, heyecan verici bu yeni modeli Taraftar, aktivite ve zaman fonksiyonları ile geliyor. Touch Zero One’ın ardından, Swatch’un connected (bağlantılı) dijital saat serisinin ikincisi olan Touch Zero Two’yu, Swatch Touch Zero aplikasyonuna bağlayabilen kullanıcılar bilgilerini aplikasyona aktararak kişisel performansını takip edebilecek.


Taraftar modeli
Yeni Swatch Touch Zero Two, ne kadar ilgili bir taraftar olduğunu ölçmen için muhteşem, eğlenceli bir yol. Taraftar Modu ile kendi Taraftar Ateşini ölçebilirsin: Tüm performansın taraftar aktivitelerine, alkış sayına ve alkış gücüne ek olarak yaptığın Meksika dalgasına göre hesaplanır. Taraftar olarak ne kadar aktifsen, elde ettiğin sayı o kadar yüksek “0'dan 999’a kadar.” Bir diğer eğlenceli taraftar özelliği ise Taraftar sıralaması – Bu özellik ile Swatch taraftar topluluğu içindeki aktiflik sıralamanı görebilirsin.


Fiziksel aktiviteler de Swatch’la takipte
Taraftar özelliklerine ek olarak, aktivite fonksiyonları ile gün içindeki fiziksel aktivite seviyeni takip edebilirsin. Böylece kullanıcılar ne kadar aktif olduğunu kontrol edip (0 - 999), günlük hedefini takip ederek (yüzde olarak), günlük adımlarını sayabilecek (0 - 65,000) ve yaktığı kalorileri görebilecek.


Zaman diliminden bağımsız bir “Zaman”
Swatch Touch Zero Two, altı Zaman fonksiyonu sunuyor: Zaman, Tarih, Alarm, Zamanlayıcı, Kronometre ve Swatch İnternet Saati (.beat). Yıllar önce Swatch tarafından icat edilen Swatch İnternet Saati (.beat), günün 24 saatini 1000 .beat’e bölen global bir internet saat sistemidir. Böylece saat, zaman diliminden bağımsız, sanal gerçeklikte her yerde aynıdır.


Yeni Swatch Touch Zero aplikasyonuna bağlan
Daha fazla eğlenceli fonksiyon için; Swatch Touch Zero aplikasyonunu –hem IOS hem Android için– indirip, Swatch Touch Zero Two saatini akıllı telefonun ile eşleştirerek, imkanlarını çoğaltabilirsin. Aplikasyonun şimdi yeni görünümünün yanında, kişisel performans ve istatistiklere kolay erişim sağlayan yepyeni bir de maskotu var: Zeete. Eğer, bir Swatch Touch Zero One saati sahibiysen, aynı aplikasyonu her iki saatin için de kullanabilirsin.


Swatch Touch Zero Two’nun her biri kendi tarzına sahip, dört farklı modeli ELECTROZERO2, STRAWZERO2, NOSSAZERO2, VERAOZERO2 Swatch mağazalarında satışta.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri