Tchibo harekete çağırıyor

28 Ocak 2014 Salı

Tchibo, yarın tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattı aracılığıyla satışa sunacağı “Dans, Egzersiz ve Yoga” temasıyla tüm Tchibo severleri harekete çağırıyor

tchibo-harekete-cagiriyor

Tchibo, yeni teması “Dans, Egzersiz ve Yoga” ile; zinde kalmak, kafa dağıtmak, enerjiyi yüksek tutmak ve bir yandan da eğlenmek isteyenler için tüm spor giysi ve ekipmanları bir arada sunuyor. Modern tarz ve renklerde üretilmiş koleksiyon ile Tchibo severlere kendilerini daha iyi hissetmelerini vadeden temayla şimdi dans, egzersiz ve yoga zamanı.

Spor taytlar, spor çantalar, tozluklar ve spor büstiyerlerinin yanı sıra; antrenman yapmak ve vücut zindeliğini artırmak için tasarlanan antrenman çubuğu ve bacaklarla kalçayı ideal bir şekilde çalıştıran step tahtası da mevcut. Her zevke hitap eden spor kıyafetlerinden başka; ayarlanabilir oturma sertliği, yüzde 100 kabuklu buğday dolgulu meditasyon yastığı ve hava geçiren, yumuşak ve sıcak tutan yün yoga minderi ile evde egzersiz yapmak çok kolay.

Tchibo’yla dans et, harekete geç, derin nefes al
Tchibo, yarın (29 Ocak) başlayacak yeni teması “Dans, Egzersiz ve Yoga” ile dansa, egzersize ve yogaya dair A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları karşılıyor. Tüm vücudu çalıştırmak için ideal çok yönlü egzersiz aleti; evde kullanıma uygun ölçüleri ve kolay taşınabilir olmasıyla egzersizi Tchibo severlerin ayağına götürüyor. Güç çalışması, koordinasyon ve hareket egzersizlerinde kullanılan fitness ve lastik bantlarının da yer aldığı temada, 100 TL ve üzeri alışverişlerde katlanabilir saç fırçası hediye. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri