Tchibo ile çocuklar yaza hazır

16 Nisan 2013 Salı

Her hafta değişen temalarıyla birbirinden farklı ürünler sunan Tchibo yeni temasını çocuklara ayırdı. “Çocuklar Yaza Hazır” temasında yer alan ürünler yarın tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattından ‘3 al, 2 öde’ fırsatıyla satışa sunulacak

tchibo-ile-cocuklar-yaza-hazir

Tchibo, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yaklaştığı günlerde çocuklara özel bir tema hazırladı. Yarın (17 Nisan) başlayacak “Çocuklar Yaza Hazır” temasında, yüzde 50 organik pamuk içeren kaliteli kumaştan üretilen taytlardan, tişörtlere geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

0 – 14 yaş arasındaki tüm çocuklar için oyuncaklardan kıyafetlere uzanan tema ürünleri arasında güneşli günlerde çocukların göz sağlığını koruyan yüzde 100 UV korumalı, çizilmeye dayanıklı güneş gözlüğü de 28,95 TL’lik cazip fiyatıyla temada yer alıyor.

Tchibo, havuz ve deniz keyfine özel rengarenk ürünlerin yanı sıra birbirinden eğlenceli oyunlar ve keyifle öğreten kitaplar sunuyor. Temada birlikte alındıklarında özel indirim uygulanan kulaklık ve mp3 çalar, 79,95 TL tutarındaki satış fiyatıyla tüm çocuklara müzikli bir yaz vadediyor. 17 – 23 Nisan günleri arasında temaya özel “3 al 2 öde” kampanyası ile alışveriş avantajlı hale geliyor.

Bebekler Tchibo’yla uyusun da büyüsün
Yarın başlayacak “Çocuklar Yaza Hazır” temasıyla tüm çocukları tepeden tırnağa yaza hazırlayan Tchibo’da bebekler için de birçok alternatif bulunuyor. Emici ve ısıyı dengeleyen yapısıyla güvenle kullanılabilen nevresim takımlarından, bebeklere sağlıklı ve rahat bir uyku sunan lastikli çarşaf, yastık ve yorgan temada yer alan ürünler arasında.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri