Tchibo’dan farklı tema

14 Mayıs 2013 Salı

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi olan barbekü keyfine dair her şey Tchibo’nun “Barbekü Partisi” temasında bir araya geliyor. Yarın başlayacak temada yer alan ürünler tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında satışa çıkacak

tchibodan-farkli-tema

Et spatulasından, mangal ve ızgaralara uzanan geniş ürün yelpazesi, bahçe mobilyaları ve pratik servis yardımcıları ile dört dörlük bir barbekü keyfi Tchibo severleri bekliyor. İki farklı boyda sunulan yuvarlak mangallar sayesinde ister kapak kapatılarak ısı sirkülasyonlu ister geleneksel mangal usulünde çeşitli lezzetlere ulaşmak mümkün olurken, elektrikli ızgaranın kolay temizlenen plakaları sayesinde evde ızgara yapmak daha da kolaylaşıyor.

Kolay ve güvenli çevrilebilir, etlerin eşit olarak pişmesini sağlayan ve üstelik bulaşık makinesinde yıkanabilen 4’lü ızgara şiş tutucusu sayesinde et, tavuk, balık ve sebze lezzetlerine aynı anda ulaşmak mümkün.

A’dan Z’ye barbekü keyfi Tchibo’da!
Tchibo, yarın (15 Mayıs) başlayacağı “Barbekü Partisi” teması ile barbekü keyfine dair A’daz Z’ye tüm detayları sunuyor. Standart kapaklı mangallar için uygun pirzola ve et tutacaklarından, mangal seti askısı ve bıçak çeşitlerinin yanı sıra tabure olarak da kullanılabilen soğutma çantaları, güneş şemsiyeleri ve mangal çardağının yer aldığı tema boyunca Anneler Günü’ne özel uygulanan yüzde 20 indirimli Cafissimo Duo ve Compact kampanyası da devam edecek.

Ayrıca temada yer alan XL tekerlekli yuvarlak mangal, 3’lü güneş şemsiyesi, bahçe bar masası takımı, bahçe barı ya da çardak ürünlerinden birini alanlara Cafissimo kapsüllü kahve makinesi yüzde 50 indirim fırsatıyla sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri