Tchibo’dan ‘rahat ve organik’ tema

30 Temmuz 2012 Pazartesi

Tchibo’nun 1 Ağustos’ta başlayacak “Sade ve Rahat” temasında organik pamuktan üretilen iç çamaşırı, pijama ve nevresim takımları yer alıyor. Sürdürülebilir tarım yöntemiyle üretilen yüzde 100 organik pamuk iç çamaşırı, pijama ve nevresim takımları, Tchibo tasarımcılarının rahatlığı ön planda tutan ve şıklıktan taviz vermeyen çizgilerini taşıyor. “Sade ve Rahat” ürünler yaz sıcağında serin tutuyor

tchibodan-rahat-ve-organik-tema

 

Tchibo’nun 1 Ağustos’ta başlayacak “Sade ve Rahat” adını taşıyan organik pamuk kumaşlardan üretilen iç çamaşırı, pijama ve nevresim takımları içeren yeni temasında yer alan ürünler doğallıktan gelen rahatlıklarıyla günün yorgunluğunu atmaya katkıda bulunuyor.

“Sade ve Rahat” başlıklı temada yer alan sütyen ve külot setleri organik pamuğun yumuşaklığını ve yüksek emicilik özelliğini taşıyor. Hassas cilde sahip olanlar için gün içinde büyük bir rahatsızlık kaynağı olan dikişli çamaşırlara bir alternatif olan dikişsiz iç çamaşırı takımları ise kıyafetin dışından belli olmamanın yanısıra organik pamuğun bütün faydalarını sunuyor. Yüzde 100 saf organik, parlak kumaştan üretilen saten ve jarse nevresim takımları ise yaz gecelerinde serinliği koruyarak deliksiz ve kaliteli bir uyku imkanı sunuyor.

Sürdürebilir pamuk üretimini destekleyen Tchibo koleksiyonunda yer alan tüm ürünler Organic Exchange 100 Standard, Organic Exchange Blended Standard ve Textile Exchange sertifikalarını taşıyor.

Yüzde 100 organik pamuktan üretilen “Sade ve Rahat” ürünler, 1 Ağustos Çarşamba gününden itibaren tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunulacak.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri