Tchibo’dan yeni tema

12 Kasım 2012 Pazartesi

Tchibo, 14 Kasım’da başlayacak “Sağlıklı Kalın” temasında kışın sağlıklı kalmaya katkıda bulunmanın yanı sıra sıcak bir ev keyfi yapmayı sağlayacak ürünleri sunuyor

tchibodan-yeni-tema

Tchibo’nun 14 Kasım Çarşamba günü başlayacak “Sağlıklı Kalın” teması kış soğuğuna karşı tüm aile fertlerini korurken, kış aylarında evde sıcak ve keyifli saatler geçirmeye de katkıda bulunuyor. Kış ayları boyunca ısıtma sistemleri nedeniyle nem oranı düşen kapalı ortamların havasını dengeleyen hava temizleme cihazı başta olmak üzere, tema içinde kışın evde oturmayı keyif haline getirecek pek çok ürün bulunuyor.

Sıcak ve deliksiz bir uyku sağlamak üzere tamamen sağlık dostu maddelerle tasarlanan yatak, yastık ve yorgan çeşitlerinin yanı sıra; yumuşak kumaştan üretilmiş pijama koleksiyonu da tüm aileye uygun modelleriyle Tchibo’nun “Sağlıklı Kalın” temasında yer alıyor.

Kış temizliğinize Tchibo ile başlayın
Yeni temada kış aylarında temizlik yapmayı pratikleştiren ürünler de bulunuyor. Multi siklon tekniği sayesinde sabit emme gücüne sahip toz torbasız elektrik süpürgesi, yenilikçi ve verimli bir temizlik sağlıyor. Kış aylarında sürekli bakım gerektiren ayakkabılar için ise Tchibo akülü ayakkabı bakım istasyonu ile çözüm getiriyor.

Ayakkabı bakım istasyonunda 6 farklı başlık, 1 adet temizleme başlığı ve 3 adet boya sürme başlığının yanı sıra, 2 adet parlatma başlığı bulunuyor. 14 Kasım’da başlayacak “Sağlıklı Kalın” temasında www.tchibo.com.tr, Tchibo mağazaları ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında yerini alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri