Tchibo’dan yeni tema

15 Ocak 2013 Salı

Tchibo, 16 Ocak’ta başlayacak yeni teması “Temizlik Uzmanları” ile mis gibi evler vadediyor. Temada sunduğu çalışkan ev yardımcılarıyla tüm evin temizliğine hakim olmayı hedefleyen Tchibo; mikrofiber temizlik ürünlerinden güçlü ve hijyenik buharlı temizleyicilere uzanan geniş ürün yelpazesiyle temizliği kolaylaştırıyor

tchibodan-yeni-tema

Tchibo, yeni temasında sunduğu akıllı yardımcılarla tüm Tchibo severlerin evlerinde tertemiz bir alan yaratmalarını kolaylaştırıyor. Temizlik uzmanları temasının favori ürünlerinden olan elektrik süpürgesi, çekim gücü, sessizliği, motor ve hijyen filtresiyle olduğu kadar çevre dostu ve enerji tasarruflu olmasıyla da dikkat çekiyor.

Yaklaşık altı metrelik kablo uzunluğu ile hareket kolaylığı sağlayan Tchibo elektrik süpürgesi küçük ve geniş yüzeylerdeki farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun aparatlara da sahip. Pratik, şık ve kullanışlı olduğu kadar çevre dostu ürünlerin de yer aldığı “Temizlik Uzmanları” teması yarın (16 Aralık) tüm Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr’de ve 444 2 826 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunuluyor.

Tchibo’nun temizlik uzmanlarıyla tozlar buhar oluyor
Kimyasal madde kullanmadan fayanstan, pencereye, koltuktan, arabaya kadar pek çok farklı yüzeyde hijyen sağlayan buharlı temizleyici ise evi temizlerken, çevreyi kirletmenin önüne geçiyor.  Buharlı temizleyici farklı yüzeylere rahat ulaşma olanağı sağlamak amacıyla pek çok aparatla zenginleştirilmiş durumda. Tchibo temizlik uzmanları temasında yer alan kampanyalı ürünlerden bir tane alana ikincisi yarı fiyatına.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri