Tchibo’yla evini zevkine göre düzenle

18 Şubat 2014 Salı

Tchibo, yarın tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa çıkacak yeni teması “Senin zevkin, senin becerin” ile herkese evinde kendi fikirlerini zevkine uygun bir biçimde uygulama olanağı sunuyor

tchiboyla-evini-zevkine-gore-duzenle

Tchibo, yeni teması “Senin zevkin, senin becerin” ile herkese yaşam alanlarını kendi zevkine göre, elleriyle düzenleme avantajı sağlıyor. Gerekli her tür alet ve pratik ürünlerin yer aldığı temada; kullanışlı kutular ve akıllı mobilyaların yanı sıra, rahatlatan aydınlatma seçenekleri de mevcut.

Duvar, komodin ve kumaş gibi alanları süslemek için duvar damga seti; 6’şar adet uçlu, 3 adet değiştirilebilir şarjörlü, her vida için doğru uçlu mini tornavida setinin ve 3’lü küp modülü ile dönebilen duvar rafının yanında, duvarları süslemek ve yaratıcı el işi için dekoratif bant seti ve iç dış mekan kullanımı için uygun armut minderlerin yer aldığı tema her zevkten yaşam alanını renklendirmek ve rahatlatmak için bire bir.

Tchibo her şeye yer buluyor
Evlerde zaman zaman herkesin yaşadığı “koyacak yer bulamıyorum” sorununu da Tchibo “Senin zevkin, senin becerin” teması ile pratik çözümler sunuyor. Teleskobik ayakkabı ve çizme ünitesi delik delmeden kolayca sabitlenme özelliğiyle fazla ayakkabı ve çizmeleri düzenli ve temiz bir şekilde sağlamayı garanti ediyor. Her boydan saklama kutusu ve askılar da dolapları yeniden düzenlemeye yardımcı oluyor.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri