Tchibo’yla tepeden tırnağa güzellik

25 Eylül 2013 Çarşamba

Tchibo, “Tepeden Tırnağa Güzellik” temasıyla Tchibo ziyaretçilerine evlerinde güzellik salonu yaratma fırsatı sunuyor

tchiboyla-tepeden-tirnaga-guzellik

Yazın güneşin yakıcı etkilerinden, denizden ve klorlu havuz suyundan etkilenen ciltler için her cilt tipine uygun bakım ürünlerinin yanı sıra, 2013 sonbahar makyaj trendlerini yansıtan ürünlerin de yer aldığı tema 2 Ekim Çarşamba günü tüm Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve 444 28 26 numaralı telefonla sipariş hattında satışa sunuluyor.

Kapağı açıldığında otomatik olarak yanan led ışıklı 2’li likit ruj seti, farklı renk tonlarındaki allıklar, profesyonel kozmetik fırça seti ve oje setleriyle aynaların ve el&ayak bakım setlerinin yer aldığı yeni temada her kadına uygun bir seçenek bulunuyor.

Tchibo spa keyfi sunuyor
Tchibo’nun yeni teması “Tepeden Tırnağa Güzelleşin” evde kolaylıkla uygulanabilecek spa keyfini de içeriyor. Losyonları, güneş kremini ve duş jelini eşit olarak sürmenizi sağlayan fonksiyonel masaj aletinin, 2’si 1 arada jakuzi ve refleks bölgesi masajı yaparak yıpranmış deriyi canlandırarak ferahlatan masajlı ayak banyosunun ve mis kokulu banyo köpüklerinin, yağlarının ve mumlarının yer aldığı tema ziyaretçilere profesyonel bakım olanağı sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri