Türkiye’nin en büyük çok katlı mağazası İstanbul Pangaltı’da açılacak

10 Ağustos 2016 Çarşamba

Harbiye-Pangaltı’da yapımı süren dev kompleks içinde Boyner tarafından kiralanan 13 bin metrekarelik özel alanda yer alacak mağaza, Türkiye’nin en büyük “çok katlı mağaza /department store”u olacak.

turkiyenin-en-buyuk-cok-katli-magazasi-istanbul-pangaltida-acilacak

 Boyner, büyüme stratejisinin bir parçası olan yeni mağaza yatırımları için de kolları sıvadı. İstanbul’un kalbi konumundaki Harbiye/Pangaltı’da yapımı süren 40 bin metrekare büyüklüğe sahip ve içinde 5 yıldızlı otel ile rezidans da bulunan dev kompleks içindeki 13 bin metrekarelik özel alanı kiralayan Boyner, Türkiye’deki en büyük “çok katlı mağaza/department store”u açmak için çalışmalarını hızlandırdı. Mağazanın, kompleks inşaatının bitmesinin hemen ardından 2018 yılında açılması planlanıyor.

 

Boyner Grup, Boyner Büyük Mağazacılık özkaynaklarını 157 Milyon TL artırdı

2015’te Katar merkezli Mayhoola For Investments’ın 885 Milyon TL’lik yatırımla \%30,7 oranında ortak olduğu Boyner Grup, 2016’nın ikinci çeyreğinde grubun amiral gemisi konumundaki Boyner Büyük Mağazacılık özkaynaklarını 157 Milyon TL artırdı. Boyner’in değişim ve büyüme sürecini desteklemek için yapılan özkaynak artışıyla yeni yatırımların finansmanı hedefleniyor.

 

Yeniliklere devam

Boyner Genel Müdürü Deran Taşkıran, müşterilerine yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşatacak yenilik ve yatırımlara devam edeceklerini belirterek, “Daha fazla alanda ve mağazada müşterilerimizle beraber olmak; Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarıyla ve sadece Boyner’de bulunan özel markalarımızla daha fazla müşterimizi buluşturmak istiyoruz. Yaklaşık 30 Milyon TL’lik yatırımla hayata geçecek Pangaltı’daki yeni mağazamız da bu hedef doğrultusunda çok önemli bir adım olacak” dedi.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri