Türkiye'nin en büyük spor mağazası açıldı

12 Aralık 2012 Çarşamba

Türkiye’nin 4’üncü, dünyanın ise 803’üncü Decathlon mağazası bugün İstanbul’da açıldı. Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nde açılan mağaza 6 bin metrekarelik alanıyla Türkiye’nin en büyük spor mağazası

turkiyenin-en-buyuk-spor-magazasi-acildi

18 ülkede 800’ü aşkın mağazası bulunan Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Ankara, İstanbul ve İzmir olmak üzere Türkiye’de 3 mağazası bulunan Decathlon, dördüncü mağazasını İstanbul’da Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nde açtı. 65 farklı spor dalında amatörden profesyonele, çocuktan yetişkine, her bütçeye uygun spor ekipmanları, spor tekstilleri ve aksesuarları bu kez Marmara Forum’da sporseverlerle buluşacak.

Ankara Kent Park Alışveriş Merkezi’nde 3 bin metrekarelik, Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde 5 bin metrekarelik, İzmir Optimum Alışveriş Merkezi’nde 3 bin 500 metrekarelik mağazaları bulunan Decathlon, Türkiye yatırımlarını hızlandırarak artırma kararı almıştı. Bu çerçevede bir süredir hazırlıkları devam eden, 6 bin metrekarelik alana sahip 4’üncü Decathlon mağazası, bugün (12 Aralık) İstanbul Marmara Forum Alışveriş Merkezi’nde kapılarını açtı. Yeni mağaza ile 60 kişiye daha istihdam sağlayacak olan Decathlon’un Türkiye’deki ekibi 400 kişiye ulaşacak.

Nisan’da Samsun’da
Decathlon Türkiye ülke müdürü Boumedienne Boualaoui, “İstanbul, Ankara, İzmir mağazalarımızda beklediğimizin çok üzerinde ilgi gördük; bu çerçevede sporu daha yaygınlaştırmak ve herkes için ulaşılabilir kılmak adına Türkiye’ye daha fazla yatırım yapmaya karar verdik. Görüşmeleri devam eden yeni mağaza planlarımız da var. Nisan ayında Samsun’da ilk mağazamızı açacağız.”

Mağazada spor yapılabilen özel alanlar
Decathlon mağazası hem alışveriş hem de spor alanı. Mağazadaki tüm ürünler denenebiliyor. Oxelo'nun patenlerini 60 metrekarelik pisstte deneyebilir, mağaza koridorlarındaki özel bisiklet alanlarında bisiklete binebilir, pinpon veya badminton oynayabilir, doğa yürüyüşü ayakkabılarını mağazanın içinde özel olarak hazırlanmış engebeli toprak alanda test edebilirsiniz!Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri