Under Armour kumaş konusunda sınırları zorluyor

23 Ağustos 2017 Çarşamba

Dünyanın önde gelen performans spor giyim, ayakkabı ve aksesuar markası Under Armour, yeni kumaşlar üretmek için tasarım ve üretimin sınırlarını iplik seviyesine kadar zorluyor

under-armour-kumas-konusunda-sinirlari-zorluyor

Sporcunun vücuduyla uyum sağlayarak sportif performansı arttırmayı hedefleyen Under Armour, mikro düzeyde gerçekleştirdiği avantajlar ile spor performansını yeniden tanımlıyor. Hafif, ince materyali ve özel kesimiyle hareket özgürlüğü sağlayan Threadborne, Spandex kullanılmadan geliştirilen mikro boyuttaki iplikler ve sargılı yapısı sayesinde ürünlerin daha çok nefes alabilmesini ve şeklini koruyabilmesini sağlıyor. Dikişlerin verdiği rahatsızlığı yok etmek için minimum dikiş kullanan Threadborne, performans sırasında sporcunun üzerine yapışmıyor ve nem seviyesini ayarlıyor.

 

Yepyeni bir teknoloji: Threadborne

Threadborne, kıyafetler üzerindeki gereksiz dikişlerin verdiği rahatsızlığı yok etmek için tasarlandı. Bu sayede Threadborne ürünler nefes alabilmenin yanında vücudunuzla tam uyum sağlar ve çok hızlı kurur.

 

Threadborne ayakkabıların üst kısmı, mikro boyuttaki ipliklerin özel dikimi sonucu performansınızı bir adım öteye götürecek şekilde tasarlandı. Üstün kavrama, çok yönlü güç, üst seviye esneklik ve ayağa göre uyum sağlayan ultra hafif Threadborne ürünlerinin sınır tanımayan koruması altında olmaya hazır olun.

 

İplik üretim tekniklerinde gereksiz detayların ortadan kaldırılması ile geliştirilen Threadborne materyali performans sırasında oluşabilecek rahatsızlıkları ortadan kaldır. Tekstil ile sporcu arasında yaratılan ideal uyum sonucunda performans sırasında vücuda yapışmayan, nem seviyesini ayarlayan, hızlı kuruyan hafif ve esnek bir ürün ile daha iyi hisseder, daha akıcı hareket eder ve daha üstün performans sağlarsınız.

 

Spandex esnek ancak aynı zamanda nem tutan bir malzemedir. Sporculara hem esneklik hem de hafiflik hissini aynı anda verebilmek için Spandex kullanılmadan geliştirilen iplikler, sargılı yapıları sayesinde Threadborne iplik ile üretilen ürünlerin daha çok nefes alabilmesini, şeklini koruyabilmesini sağlar. Ultra hafif ve esnektir. Çabuk kurur.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri