Ünlü spor giyim markası Champion Intersport’ta

13 Mayıs 2013 Pazartesi

Dünyaca ünlü ABD’li spor giyim markası Champion, geniş ürün yelpazesiyle Intersport mağazalarında yerini aldı

unlu-spor-giyim-markasi-champion-intersportta

Spor ve rahat giyimden vazgeçemeyenler için alternatifli ürünleri kullanıcılarının beğenisine sunan Intersport, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleriyle birçok ünlünün tercihi olan Champion’un yeni sezon ürünlerinin satışına başladı.

Rahatlık ve modanın birleştiği koleksiyonda sportif kadınlar, erkekler ve çocuklar için farklı ürün grupları mevcut. Rahatlığın ön planda olduğu koleksiyonda, penye eşofmanlar, shortlar ve rengarenk t-shirtler bulunuyor. Ayrıca New York University koleksiyonu ve California Berkeley University koleksiyonu için özel olarak hazırlanan short, t-shirt ve sweatshirtler uygun fiyat seçenekleriyle sporseverler ile buluşuyor.

Sadece spor yaparken değil, günlük hayatta da giyilebilecek rahat ürünler sunan Champion, bu yaz deniz tutkunlarının da vazgeçilmez markası olmayı bekliyor.

Champion’un ürünleri bunlarla da sınırlı değil. Her yaş grubuna hitap ederek çocuklar için de bir koleksiyon hazırlayan Champion, çocukların renkli dünyasına sesleniyor. Çocuklar için eşofman takımları, plaj için büyük boy havlular, bikiniler de koleksiyonun renkli ürünleri arasında. Bu sezon Champion’da çocuklar için tasarlanan t-shirtler ve shortlar da çocuklar kadar renkli!


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri