Makro hedeflerini yöneticileriyle paylaştı

03 Ocak 2014 Cuma

Makro Market, 2013 yılı değerlendirmesi yapmak, 2014 yılı hedeflerini açıklamak ve mağazalarında yapılacak kampanyalar hakkında yöneticilerini bilgilendirmek amacıyla bir organizasyon gerçekleştirdi

makro-hedeflerini-yoneticileriyle-paylasti

Geçen yılı değerlendiren ve yeni yıla dair hedefler belirleyen Makro Market, yöneticilerini bilgilendirmek amaçlı bir organizasyon düzenledi. Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör, Makro Yönetim Kurulu Üyeleri, mağaza müdürleri, birim müdürleri ve satış müdürlerinin katıldığı etkinlik, Abidinpaşa Lale Restaurant’ta düzenlendi.

Toplantı, Makro Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör’ün, tüm yöneticilerine hitaben, 2013 yılını değerlendiren ve 2014 yılında Makro’yu nelerin beklediğini içeren açıklamalar yaptığı konuşması ile başladı. Sonrasında, sektörde farkındalık oluşturmak adına Makro müşterilerinin kullanımına sunulan Makro Maximum Kart’ın yeteneklerini, Makro Genel Müdürü Mehmet Songör anlattı.

2013 yılında gerçekleşen iş sonuçları ve 2014’te hedeflenen ciro, kampanya ve projeler ise Makro Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Songör tarafından açıklandı.  Toplantıda, Makro Maximum Kart’ın hafızalarda yer etmesi adına çeşitli skeç ve animasyon gösterilerine de yer verildi.

Makro Maximum Kart harcarken kazandırıyor
Makro Marketleri’nin ana amacı Makro’dan alışveriş yapan tüm müşterilerin mağazalardan mutlu ayrılmasını sağlamak. Yeni bir proje olan Makro Maximum Kart ile Makro’larda yapılan alışverişlerde müşterilere harcarken kazanma imkânı veriliyor. Müşteriler,  Makro Maximum kartla alışverişlerinde kazandıkları ‘Makro Puan’ları yine Makro’larda bedava alışveriş için kullanabilecek.

Makro Kart Gold ile alışveriş yapan tüm müşterilere, 2013 yılı boyunca, binlerce hediye verildi. 2013’ün son günlerinde ise, Ülker alışverişi yapan Makro müşterilerine çekilişle 1 adet BMW ve daha birçok hediye kazanma fırsatı sağlanan kampanya gerçekleştirildi. 2014 yılında da harcarken kazandırmaya devam edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri