Makro Market Çankaya ve Mecidiye`de Yeni Şubeleriyle

04 Kasım 2007 Pazar

İç Anadolu bölgesinin en büyük mağaza zinciri Makromarket; 18 Mayıs Cuma Günü Keçirören Mecidiye mağazasını saat:18.00de 19 mayıs cumartesi saat 12.00de Çankaya mağazasını Başkentlilerin hizmetine açtı.

Makromarket Mecidiye Mağazası 660 metrekare müşteri hizmet alanında A`dan Z`ye binlerce makro kalite ürünü mikro fiyatlarla müşterisine sundu. Mecidiye Makromarket 30 nitelikli çalışanı ve 5 kasası ile Başkentlilerin Makromarket mağazalarında alışık oldukları çizgi ötesi hizmet farklılığını sunuyor. Makromarket Çankaya Mağazası; bin 630 metrekare müşteri hizmet alanında beyaz eşyadan giyime, ev tekstil ürünlerinden iç giyime, tüm temel gıda ve ihtiyaç ürünlerinden geniş otopark imkanına kadar modern ve ferah bir alışveriş mekanı. Çankaya Makromarket; işinin uzmanı 45 personeli ve 9 kasası ile bölge halkının arzu ettiği makro kalite hizmeti sunmakta. Makromarket, Nazar Marketler grubundan satın aldığı mağazaların her birine müşterisinin alışık olduğu mimari özellikleri ve dekorasyonu kazandırarak hizmete açmakta. Bu çalışmalar sonucunda Makromarket müşterileri modern ve ferah mağazalara kavuşuyor. Nazar Marketlerinin Makromarket konseptine adapte edilmesi ciddi ve yoğun bir çalışma döneminin sonucunda gerçekleşmekte. Makromarket bu yoğun çalışma temposu içinde de istikrarlı büyüme sürecini devam ettiriyor.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri