Malatya Festival Günleri başlıyor

09 Kasım 2017 Perşembe

Malatya, Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen 7’nci Uluslararası Film Festivali ile 9-16 Kasım tarihleri arasında Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen sinemacıları ağırlıyor. Sinema severleri bir araya getirecek festivale MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi de sponsor olarak katkıda bulunuyor

malatya-festival-gunleri-basliyor

Malatya’nın ilk ve tek alışveriş merkezi olan Malatyapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Kültür ve Sanata verdiği önemden yola çıkarak, daha önce gerçekleştirilen 6 festivalde de olduğu gibi bu yıl da 7’ncisi düzenlenecek olan Uluslararası Film Festivali’nin Bölüm Sponsorları arasında yer alıyor.

 

Malatyapark, festival günleri boyunca film gösterimlerine, galalara ve oyuncularla yapılacak söyleşilere ev sahipliği yapacak. Ayrıca Down Sendromlu çocukların yaptığı Film Afişi Sergisine de ev sahipliği yapacak.

 

Sevgi evlerinde kalan çocukları da festival boyunca ağırlayacak olan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, festival boyunca sanatın merkezi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri