Malatya Park AVM, ağaçlandırma yapıyor

22 Mart 2013 Cuma

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu yıl da ağaçlandırma yapıyor

malatya-park-avm-agaclandirma-yapiyor

Geçen yıl oluşturulan MalatyaPark Hatıra Ormanı yanında bu yıl yine 200 den fazla öğrenci, ziyaretçi, Malatya Park çalışanları ile bine yakın fidan dikerek sosyal sorumluluğunu yerine getirecek. Malatya Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Orman Müdürlüğü’nün desteklediği etkinlik şenlik havasında geçecek.

Ayrıca bu hafta; Dünya Ormancılık Günü etkinlikleri çerçevesinde bu hafta Malatya Park’ta Resim Sergisi ve fidan dağıtımı gerçekleştirildi. Günde bin adet fidan hafta sonuna kadar ziyaretçilerimize ücretsiz olarak dağıtılmaya devam edecek. 22 Mart Dünya Su Günü kutlamaları ise Doğa Koleji işbirliği ile bugün saat 14.30’da gerçekleştirilecek açılış ile yapılacak. Bir dizi etkinlik ve sergi ile suyun önemi vurgulanırken çocuklar da eğlenceye doyacak.

23 Mart Dünya Saat uygulamasına destek vermek amacıyla, Cumartesi günü saat 20:30-21:30 arasında MalatyaPark dış aydınlatmaları kapatılacak. AVM içinde de ziyaretçilerimize Doğa Koleji öğrencileri tarafından mini konser verilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri