Malatya Park Beydağı Şiir Günleri 2

18 Ocak 2013 Cuma

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’de, 18-23 Ocak günleri arasında Beydağı Şiir Günleri 2 etkinliği gerçekleşecek

malatya-park-beydagi-siir-gunleri-2

Malatyalı bir grup iş adamı tarafından kurulan ve yönetimi Jones Lang Lasalle şirketi tarafından yapılan Malatya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde etkinlikler sürüyor. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bu yıl ikincisi gerçekleştirlen Basın Günleri’nin ardından ulusal ve yerel şairlerin katılacağı, Beydağı Şiir Günleri 2 etkinliği başlıyor.

18 Ocak Cuma günü saat 14.00’te yapılacak açılışın ardından yerel şairlerin katıldığı şiir dinletileri gerçekleşecek. 19 Ocak Cumartesi günü sanatçı Esat Kabaklı’nın katılımıyla merhum şair Abdurrahim Karakoç’u anma programı düzenlenecek. Gaybana Geceler’in şairi, JLL çalışanı Ersin Ergün Keleş şiir dinletisi gerçekleşcek.

Şiir Atelyeleri, Gençlik Platformu Şiir Etkinlikleri yanı sıra Dursun Ali Erzincanlı (21 Ocak), Kahraman Tazeoğlu (22 Ocak), Serdar Tuncer (23 Ocak) katılımlarıyla şiir dinletileri yapılacak. 23 Ocak’ta gerçekleşcek Serdar Tuncer Şiir Dinletisi’nin bir diğer özelliği ise Mevlit Kandili özel programı olarak planlanması.

Malatya Parkl Alışveriş ve Yaşam Merkezi eğlence yanında kültürel ağırlıklı etkinlikleri ile de bulunduğu bölgenin kültürel yaşamına katkılar sunmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri