Malatya Park, en güzel vitrini seçti

31 Aralık 2012 Pazartesi

Yılbaşı dolayısıyla Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretçileri, en güzel yılbaşı vitrinini ve konseptini seçti

malatya-park-en-guzel-vitrini-secti

Yaklaşık 25 mağazanın katıldığı yarışma için hazırlıklar büyük bir özenle gerçekleştirildi. Park Card ile en çok alışveriş yapan ve en çok işlem yapan ziyaretçilerden oluşan jürinin değerlendirmesi sonucu dereceye giren mağazalar belirlendi.

2013 En İyi Yılbaşı Vitrini, Boyner’in vitrini seçildi. 2’nci mağaza Gaziantep Dürümevi, 3’üncü mağaza ise Mudo oldu. Gaziantep Dürümevi, food court katından yarışmaya katılarak bir ilke imza attı.

Ödül ve plaketlerini Malatya Park Genel Müdürü Ali Günaçar’ın verdiği ödül töreninde bir de sürpriz yaşandı. 1’inci olan Boyner Mağaza Müdürü İlhami Yalçın, Ali Günaçar tarafından, önceden hazırlanmış olan bir kova su ile ıslatıldı. Eğlenceli dakikaların da yaşandığı ödül töreni sonunda herkesin gelecek yıldan tek dileği, barış ve sağlıktı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri