Malatya Park’ta ramazan etkinlikleri

19 Temmuz 2013 Cuma

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ziyaretçilerine farklı tatlarda ramazan akşamları yaşatmaya devam ediyor

malatya-parkta-ramazan-etkinlikleri

Geçtiğimiz hafta sonu tahta bacaklar, jonglorler ve bandodan oluşan sokak sanatçıları, canlı heykeller ve semazen gösterileri ile başlayan etkinlikler geleneksel ramazan eğlencelerinin olmazsa olmazları ile devam etti. Hacivat&Karagöz, Aşuk&Maşuk, kanto, pandomim gösterileri çocuklar kadar büyükleri de eğlendirdi.

19, 20 ve 21 Temmuz günlerinde ise geleneksel ramazan eğlencelerinin yanında bisiklet şov, uçan kadın şov ve Kerem Eser şov ziyaretçilerle buluşacak. 2007 yılından beri TRT ekranlarında Paytak olarak bilinen Kerem Eser, sirk sanatları şovlarıyla izleyenleri hayrete düşürüyor. Malatya Park’ta Cumartesi ve Pazar Günü, 21.00-22.00 saatleri arasında gösterisini yapacak olan Kerem Eser, ziyaretçilere performansıyla farklı bir ramazan akşamı yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri