MalatyaPark 4 yaşında

14 Kasım 2013 Perşembe

Malatyalı 34 işadamının bir araya gelerek oluşturdukları Malatya Girişim Grubu’na ait olan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi açıldığı günden itibaren ziyaretçilerine kaliteli, güvenli, seçkin bir ortamda alışveriş ve eğlence imkânı sunmaya devam ediyor

malatyapark-4-yasinda

14 Kasım 2009'da Malatya’ya hizmet vermeye başlayan ve yönetimi Jones Lang Lasalle tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 4’üncü yılında ziyaretçilerine teşekkür etmek üzere bir dizi etkinlik ve kampanya düzenleyecek. MalatyaPark ziyaretçileri yapacakları alışverişlerle hem 4’üncü yılda 44 hediye kazanma hem de eğlenme fırsatı yakalayacak.

Ziyaretçiler Malatya Park’tan yapacakları her 75 TL’lik alışveriş için, bir ev, iki araba ve birbirinden değerli 44 hediyeden birini kazanma şansına sahip olacak. Ayrıca, Kayısı figürlü 44 rakamını ve MalatyaPark logosunu taşıyan anahtarlıklar 4’üncü yıl anısına ziyaretçilere ücretsiz olarak hediye edilecek.

Ayrıca, MalatyaPark, 4’üncü yıla özel olarak ışıklandırılarak yıldönümünü ziyaretçilerle birlikte kutlayacak. 4’üncü yılında MalatyaPark’ın minik ziyaretçilerine hediyesi ise çok sevdikleri çizgi film karakteri Pepee olacak. Ardından, O Ses Türkiye’de Malatya’yı başarı ile temsil eden Emrah Uçar muhteşem konseri ile ziyaretçilere müzik ziyafeti çekecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri