MalatyaPark'ta sürpriz evlilik teklifi

16 Eylül 2014 Salı

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, seçkin, güvenli, nezih, kaliteli ortamı ile ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor

malatyaparkta-surpriz-evlilik-teklifi

Van’da ulusal bir elektronik mağazasının yöneticiliğini yapan Harun Kuşman gelecek planlarının gerçekleştirmek üzere ilk adımını MalatyaPark’ta attı. Malatyalı Emel Ulutaş’a evlilik teklifini MalatyaPark’ta yaptı.

MalatyaPark Alışveriş Merkezi, ünlü markalardan oluşan marka karmasını her geçen gün büyütürken, şehrin en önemli sosyalleşme ve yaşam merkezi olma misyonunu da sürdürüyor. Bölge insanına hitap eden bir AVM olarak, birçok aktivite ve markayı ziyaretçilerle buluşturan MalatyaPark, yine bir evlilik teklifine ev sahipliği yaptı.

Teklifi gözyaşları içinde kabul eden Emel Ulutaş ve Harun Kuşman mutluluğa ilk adımı MalatyaPark’ta atmış olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. MalatyaPark Ailesi, çiçeği burnunda çifte ömür boyu mutluluklar diliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri