Mall-Wizard ile AVM’lerde hediye yağmuru

07 Kasım 2012 Çarşamba

Türkiye'nin en çok kampanya yapan sistemi Mall-Wizard ile AVM’ler son 1 ayda ziyaretçilerine 45 araç, 1 ev ve yüzlerce hediye verdi

mall-wizard-ile-avmlerde-hediye-yagmuru

Mall-Wizard, yılsonu yaklaşırken hızlanan kampanya döneminde AVM'ler tarafından yoğun bir şekilde kullanılıyor. Referans sayısı her geçen hafta artan Mall-Wizard ile Ekim - Kasım ayları itibarıyla 18 çekiliş kampanyası ve 52 hediye kampanyası yürütülüyor.

* Osmaniye'de bulunan Park 328 AVM "Fırsat Kart" sistemine 3 araba çekilişi ile başlangıç yaptı.
* Isparta'da bulunan Iyaşpark AVM, 3’üncü yaşını 3 otomobil ve 33 hediye ile kutluyor.
* Bandırma'da bulunan ve YKS tarafından yönetilen Liman AVM 1’inci yaşını otomobil ve farklı hediyelerin verildiği bir çekiliş kampanyası ile kutladı.
* Torunlar GYO'nun AVM'lerinden biri olan Korupark, otomobil çekiliş kampanyası ile müşteri verilerini toplamaya devam ediyor.
* İstanbul-Anadolu Yakası AVM'lerinden buyaka, Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyan altyapısı ile çekiliş kampanyasını yürütüyor. Facebook ve AVM web sitesi ile entegre şekilde çalışan Mall-Wizard, internet üzerinden kayıt yaptıran üyelere 2 kat çekiliş hakkı sunuyor.
* Bilkent Center AVM ise 25 adet Apple ürünü hediye ederek fark yarattığı kampanyası ile "okula dönüş" dönemini değerlendirdi.
* Corio'nun Denizli'deki AVM'si olan Teraspark, Okart sistemine 5’inci yılda 5 otomobil çekilişi ile start verdi.
* ECE Türkiye tarafından yönetilen Neomarin AVM yılın son gününe dek sürecek çekiliş kampanyasında ziyaretçilerine son model bir otomobil, iPhone 5 ve yeni iPad'ler hediye edecek. 
* Omega'nın ilk referansı olan Cepa, Cepakart ve Cepaso üyelerine 5’inci yaşını 5 araç ile kutlayacak bir kampanya yürütüyor.
* Pelican Mall ise 2’nci yaşını otomobil ve Apple ürünlerinin hediye edildiği bir kampanya ile kutluyor.
* Torium AVM, Mall-Wizard sistemine 3 adet otomobilin hediye edileceği bir kampanya ile geçiş yaptı.
* Corio'nun Adapazarı'ndaki AVM'si olan Ada AVM, 5’inci yaşını jip, tekne, ATV ve motosiklet gibi farklı araçların verildiği özel bir kampanya ile kutluyor.
* Corio'nun en yeni projesi olan Tarsu AVM yılbaşı döneminde 5 adet otomobil verecek şekilde bir çekiliş kampanyası yürütüyor.
* Torunlar GYO ve Kiler GYO ortaklığı olan Sera Kütahya AVM ise araç kampanyası ile hızlı bir şekilde müşteri verisi toplamayı hedefliyor.
* Inside Danışmanlık tarafından yönetilmekte olan Ninova Park AVM ise bu sene ev vermeyi tercih eden AVM'ler arasında.
* Bursa'nın ilk AVM'si olan Zafer Plaza ise TamPuan Kart sahipleri için bir otomobil kampanyası yürütüyor.
* JLL tarafından yönetilen Armada AVM, yeni bina açılışını ve 10’uncu yaşını Armada Card sahiplerine 10 otomobil hediye ederek kutluyor.
* ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros AVM ise "Fantalya Migros" üyelik sistemine bir otomobil kampanyası ile başlangıç yaptı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri