Maltepe Park AVM bugün açıldı

05 Eylül 2013 Perşembe

Kentsel dönüşümle çehresi değişen ve önemli bir merkez haline gelen Maltepe’de yer alan Maltepe Park AVM'nin renovasyon çalışmaları tamamlandı. Çalışmaların sonunda Maltepe Park AVM, 75 bin metrekare alanıyla ziyaretçilerini bekliyor

maltepe-park-avm-bugun-acildi

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 21 aydır devam eden inşaatın ar-dından, bugün (5 Eylül)saat 10.00’da yeni yüzüyle kapılarını ziyaretçilerine açtı. Hayata geçirilen büyüme projesi ile alışveriş merkezinin kiralanabilir alanı, 31 bin metrekareden 75 bin metrekareye çıkartıldı. Üç kat üzerinde faaliyet gösteren mağaza, kafe ve restoranların sayısı 250’ye ulaşırken, otopark alanı 3 bin 500 araç alabiliyor. CarrefourSA, 70 milyon euro tutarındaki büyüme projesine yatırımcı olarak imzasını attı.

Büyüme doğru zamanda gerçekleştirildi
CarrefourSA Genel Müdürü, Mehmet T. Nane “ CarrefourSA, 20 yıldır Türkiye organize perakende sektörünün gelişimine hem perakendeci şapkasıyla hem de yatırımcı şapkasıyla katma değer sağlıyor. Bu kapsamda, Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin büyütülmesine yönelik olarak yapmış olduğumuz bu yatırımdan büyük mutluluk duyuyoruz. 2005 yılından bu yana başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmekte olan Maltepe Park, doğru strateji ve zamanlama ile değişen pazar şartlarına, talep ve ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde genişletilmiş ve yenilenmiştir. Böylelikle Maltepe Park, İstanbul Anadolu yakasının en güçlü alışveriş destinasyonlarından biri haline gelmiştir” dedi.

ECE - CarrefourSA işbirliğinde 10’uncu yıl
Projenin tamamlanması ile alışveriş merkezlerinin genişletilmesi ve yenilenmesi alanındaki uzmanlığını bir kez daha kanıtlayan ECE Türkiye’nin Genel Müdürü, Andreas Hohlmann, “ECE Grubu olarak, birinci ve ikinci nesil alışveriş merkezlerinin büyütülmesi ve yenilenmesi alanlarında önemli bir potansiyel görüyoruz. Mal-tepe Park’ın genişletilmesi ve kapsamlı modernizasyonu, Türk perakende sektöründe gerçekleştirilen en önemli projelerden biridir. Proje, aynı zamanda CarrefourSA ve ECE Türkiye’nin 10 yıla yaklaşan örnek iş birliğinde bir mihenk taşıdır“ dedi.

Dev markalar yer aldı
AVM’nin mimarisi, kentsel yaşam tarzının ihtiyaçlarını karşılayacak  “Modern Şehir Parkı“ konseptine daya-nıyor. Doğal bir atmosfer yaratmayı amaçlayan Maltepe Park, seçkin marka ve mağaza karması ile İstanbul Anadolu yakasına yeni soluk getiriyor. Alışveriş Merkezi’nde Apple, C&A, CarrefourSA Hipermarket, Cinemaximum, Inditex Grubu (Zara, Oysho, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Zara Home), Koton, LC Waikiki, Sephora, (içerisinde bin 500 metrekarelik bir D&R’ın da bulunduğu) TeknoSA Exxtra, Victoria’s Secret ve çok katlı mağaza YKM’nin de yer aldığı 250 ulusal ve uluslararası marka yer alıyor. Yenilenen yeme-içme alanı ile özel terasları olan kafe ve restoranlar, misafirlere dünya mutfağından lezzetler sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri