Maltepe Park AVM’nin sömestr etkinlikleri devam ediyor

28 Ocak 2016 Perşembe

Dünyaca ünlü markalarıyla alışverişin ve birbirinden eğlenceli etkinliklerin adresi olan ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ’nin yönettiği Maltepe Park Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerini sıra dışı bir etkinlikle daha ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyor

maltepe-park-avmnin-somestr-etkinlikleri-devam-ediyor

Maltepe Park, eğlenceli ve bir o kadar da eğitici bilimsel bir etkinlik olan Neuroland’e 30 Ocak- 7 Şubat günleri arasında ev sahipliği yapacak. Etkinliğe katılan Maltepe Park ziyaretçileri Neuroland alanında bulunan 7 ayrı istasyonda, sadece düşünce gücünü kullanarak elektronik aletleri beyin gücü ile nasıl kontrol edilebileceğine şahit olacak.


Beynimizin kendisi, bizim bilincimiz dışında çalışan bir sistem. Neuroland dünyasında, hazırlanan özel başlıklar sistemi bilinçli hale getirip kontrol etme imkânı yaratıyor. Konsantrasyon sağlandığında beynin yaydığı beta dalgalarının dijital sinyallere dönüştürülmesi ve hareket enerjisi yaratılması üzerine kurgulanan bu model, günümüzde yaygın olan dikkat dağınıklığının giderilmesinde de bazı merkezler tarafından kullanılan yöntemler arasında.  Bu özel etkinlik ücretsiz olup tüm ziyaretçilerin katılımına açıktır.


Minik ziyaretçiler “Can” İle “ğlenmeye Maltepe Park’a davetli
Maltepe Park AVM’nin düzenlediği sömestr etkinlikleri kapsamında, çocukların yeni fenomeni haline gelen çizgi film karakteri Can, en güzel oyunlarını oynamak ve eğlence dolu bir gün geçirmek için Maltepe Park’a geliyor. 6 – 7 Şubat günlerinde yemek katı etkinlik alanında gerçekleştirilecek etkinliğe 13.00 - 18.00 saatleri arasında tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.  Etkinlik süresince çocuklar Can’ın boyama kitaplarıyla boyama yapacak, maske süsleyebilecek, fotoğraf çektirebilecek ve Can’ın sahne gösterilerini izleyebilecek. Ayrıca, yarışmalara katılıp eğlenceli vakit geçirecek olan çocuklar için bu yarıyıl tatili unutulmaz olacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri