Maltepe Park’a Avrupa’dan ödül

19 Şubat 2014 Çarşamba

Maltepe Park, CEE Perakende Gayrimenkul Ödülleri’nde “Yılın Türk Alışveriş Merkezi” seçildi

maltepe-parka-avrupadan-odul

Geçtiğimiz günlerde Varşova’da gerçekleştirilen “CEE Perakende Gayrimenkul Ödülleri 2013” töreninde ECE Türkiye tarafından yönetilen Maltepe Park, “Yılın Türk Alışveriş Merkezi” seçildi. EuropaProperty Dergisi tarafından düzenlenen CEE Perakende Gayrimenkul Ödülleri, Orta ve Doğu Avrupa’daki en seçkin ve başarılı projelere, firmalara, perakendecilere ve şahıslara veriliyor. Bu yıl 6’ncısı düzenlenen ödül töreni galasında, 30’un üzerinde kategoride aday gösterilen 400 firma ve proje arasından en başarılı olanlar seçildi. Projeler, mimari ve inşaat kalitesine, konumlarına, çevresel ve ticari başarılarına göre değerlendirildi.

ECE Türkiye Genel Müdürü Andreas Hohlmann, “Bu ödül, Maltepe Park’ta gerçekleştirilen işin kalitesinin onayıdır. Yatırımcımız CarrefourSA’ya alışveriş merkezinin genişletilip modernize edilmesi için yapmış olduğu yatırımdan ötürü bir kez daha teşekkür ediyoruz. ECE ve CarrefourSA Grupları’nın arasında süregelen önemli işbirliğinin sonuçlarını alıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

2005 yılında açılmış olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin kiralanabilir alanı, değişen müşteri profilinin ihtiyaç ve taleplerine cevap verebilmek adına 31 bin metrekreden 75 bin metrekareye genişletilmişti. 5 Eylül 2013 tarihinde büyüyen ve yenilenen yüzü ile misafirlerine kapılarını açan Maltepe Park’ta 3 kat üzerinde 250 mağaza, kafe ve restoranlar ile eğlence birimleri yer alıyor. Maltepe Park’ın konsept planlaması, kiralaması ve yönetimi açılışından bu yana ECE Türkiye tarafından yürütülüyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri